دانش آی آر
آزمون استخدامي چند دستگاه اجرايي برگزار شد
تعداد بازدید : 53

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی با اعلام پایان برگزاری آزمون‌های آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر، استخدامی قراردادی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شرکت صنایع شیر ایران گفت: این آزمون با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی در 148 زیر حوزه و در 62 شهر برگزار شد .

به گزارش ایسنا، احمد عبدی پور با بیان این مطلب گفت: با مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام بلامانع بودن برگزاری، آزمون به صورت همزمان صبح روز جمعه 20 تیرماه در سطح کشور برگزار شد.

 وی با اشاره به شرایط و وضعیت کنونی گفت: پس از بررسی کلیه شرایط و هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش و سازمان ثبت اسناد و  املاک، و رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی  آزمون در 148 زیر حوزه و در 62 شهر برگزار شد .

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اشاره به الزام کلیه داوطلبان و عوامل اجرایی به رعایت پروتکل های بهداشتی بیان کرد: قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، کلیه داوطلبان ملزم به استفاده از ماسک بودند و با وجود این که در کارت ورود به جلسه الزام همراه داشتن ماسک به صراحت توضیح داده شده بود برای کلیه داوطلبان ماسک و پد الکی نیز تهیه و در اختیار گذاشته شد.

وی به برخی اقدامات مهم انجام شده برای برگزاری آزمون اشاره کرد و افزود:  تکمیل فرم خوداظهاری قبل از صدور کارت ورود به جلسه، رعایت فاصله مناسب صندلی‌ها، گندزدایی سالنها یک روز قبل از برگزاری  و استفاده از پد الکی برای ضدعفونی کردن  انگشت، از جمله تمهیداتی بود در این آزمون مورد استفاده قرار گرفت.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی در ادامه با اشاره به شرکت حدود 48 هزار نفر در آزمون گفت: در آزمون امروز حدود 24 هزار نفر از آموزشیاران نهضت سواد آموزی حضور داشتند و براساس مفاد مندرج در دفترچه آزمون، نمره منفی لحاظ نخواهد شد و کسب حداقل 50 درصد نمره بر اساس ضوابط اعلام شده، شرط قبولی در آزمون مذکور است. اما در آزمون‌های ثبت اسناد و املاک و صنایع شیر افراد برتر بر اساس کسب بیشترین امتیاز ( نمره فضلی ) در شغل محل انتخاب و  جهت طی سایر مراحل آزمون شامل مصاحبه های عمومی و تخصصی بر اساس چند برابر ظرفیت معرفی خواهند شد.

عبدی پور در پایان گفت: نتایج آزمون، نیمه دوم مرداد از طربق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

تاریخ درج : 1399/04/21
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :