اخبار
منبع : www.isna.ir

مقامات آموزشی افغانستان اعلام کردند که با توجه به ادامه شیوع کروناویروس، دولت این کشور هیچ برنامه‌ای برای بازگشایی مراکز آموزشی ندارد.

به گزارش ایسنا به نقل از یودبلیونیوز، دولت افغانستان برای جلوگیری از شیوع بیشتر کروناویروس، دانشگاه‌ها و مدارس را به طور موقت تعطیل اعلام کرد.

ولی با توجه به ادامه شیوع بیماری 'کووید-19' و تهدید جان مردم، وزارت تحصیلات عالی افغانستان به تازگی اعلام کرد که قصدی برای بازگشایی مراکز و موسسات آموزشی این کشور ندارد.

عزیز احمد سخنگوی وزارت تحصیلات عالی افغانستان اظهار کرد، در ادامه اظهار امیدواری نسبت به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در برخی از شهرهای بزرگ که قرنطینه را پشت سر گذاشته‌اند، به موسسات آموزش عالی دستور داده شد که طرح خود برای بازگشایی مراکز آموزشی را به دولت اعلام کنند.

ولی هر رویکردی برای بازگشایی این مراکز نیازمند توصیه‌های وزارت بهداشت است.

دولت افغانستان اعلام کرد که اگر موارد ابتلا به کووید-19 به این شکل ادامه یابد، مدارش بازگشایی نمی‌شوند.

وزیر آموزش و پرورش این کشور هم گفته بود که قصد دارند برای دانش‌آموزان مناطق شهری سیستم یادیگری آنلاین راه‌اندازی کنند.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM