اخبار
منبع : www.zoomit.ir

با توجه به اینکه بسیاری از برندهای محبوب اروپایی در نمایشگاه خودرو فرانکفورت امسال غایب بودند، برند لوکس چینی هنگ‌چی (hongqi) یکی از غرفه‌داران غافلگیرکننده به شمار می‌رود. غرفه‌ی هنگ‌چی تنها دو محصول برای نمایش دارد اما به جرات می‌توان گفت که آن‌ها به هدف خود برای آگاهی‌بخشی به بازدیدکنندگان نمایشگاه درباره‌ی برند لوکس زیرمجموعه‌ی گروه خودروسازی فاو (faw) چین به خوبی دست یافتند. هنگ‌چی با ابرخودرو هیبریدی s9 و شاسی‌بلند برقی e115 به این نمایشگاه معتبر آمد تا توانایی‌های خودروسازان چینی را در ارائه‌ی محصولات لوکس به نمایش بگذارد.

ابرخودروی هنگ‌چی s9

اولین و جذاب‌ترین طراحی این شرکت hongqi s9 نام دارد و اولین ابرخودروی برند تجاری چینی به شمار می‌رود که به‌صورت بومی طراحی و ساخته شده است. به‌گفته‌ی زو لیوپینگ، مدیرعامل گروه خودروسازی فاو، خودروی مفهومی هنگ‌چی s9 در زیر کاپوت از سیستم پیشران هیبریدی v8t بهره می‌برد و ما را به این باور می‌رساند که سیستم محرکه‌ی آن پیشرانه‌ی بنزینی توربوشارژ v8 را با یک یا چند موتور برقی ترکیب می‌کند.

hongqi / هنگ چی

هنگ‌چی ادعا می‌کند که پیشرانه‌ی هیبریدی s9 حداکثر توان 1400 اسب‌بخار را برای آن فراهم خواهد کرد و به این ابرخودرو اجازه می‌دهد تا در زمان 1/9 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتربرساعت دست یابد و بیشینه سرعت آن به 400 کیلومتربرساعت محدود می‌شود. شاید از شنیدن این خبر هیجان‌زده شوید ولی هنگ‌چی قصد دارد ابرخودروی هیبریدی s9 را به مرحله‌ی تولید نیز برساند.

hongqi / هنگ چی

زو لیوپینگ گفت:

ابرخودروی s9 فقط یک مدل نمایشگاهی نیست بلکه تا سال 2021 به تولید انبوه می‌رسد و به مشتریان تحویل داده می‌شود.

شایعه شده که قیمت اولین ابرخودروی هنگ‌چی با جنس بدنه‌ی فیبر کربن و درهای پروانه‌ای، مبلغی نزدیک به 2 میلیون یورو (2/2 میلیون دلار) است.

شاسی‌بلند برقی هنگ‌چی e115

در مورد هنگ‌چی e115 باید بدانید که این خودروی الکتریکی شعاع حرکتی حدود 600 کیلومتر (373 مایل) ارائه می‌دهد. خودروساز چینی همچنین می‌گوید که شاسی‌بلند تمام چرخ محرک e115 می‌تواند 0 تا 100 کیلومتربرساعت را در زمانی کمتر از 4 ثانیه طی کند؛ با این حال هنوز جزئیاتی در مورد موتورهای برقی و باتری خودروی الکتریکی منتشر نشده است.

hongqi / هنگ چی

خودروی مفهومی هنگ‌چی از فناوری خودران سطح 4 بهره می‌برد و بخش جلویی آن شباهت زیادی با رولزرویس کالینان دارد. البته این فقط یک تصادف است که ژیل تیلور، مدیر طراحی فعلی هنگ‌چی مدتی برای برند تجاری لوکس انگلیسی کار می‌کرد. 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *