اخبار
منبع : www.zoomit.ir

شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با اشاره به محدودشدن کارت جایگاه‌داران در چهار کلان‌شهر تهران، اصفهان، کرج و تبریز گفت:

هم‌اکنون امکان سوخت‌‌گیری با کارت جایگاه‌داران به میزان 60 لیتر وجود دارد که این مقدار اندکی کاهش می‌یابد. این محدودیت را در این چهار کلان‌شهر آغاز می‌کنیم که به‌تدریج این محدودیت بیشتر خواهد شد. طبق اعلام قبلی، همه‌ی هم‌وطنان دارنده‌ی کارت هوشمند سوخت از 20 مرداد به استفاده از کارت خود به‌جای کارت جایگاه‌داران ملزم هستند. گفتنی است کارت جایگاه‌داران فعلا برای کسانی که هنوز کارت هوشمند سوخت دریافت نکرده‌اند، حذف نمی‌شود.

بنزین

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی به هم‌وطنان توصیه کرد از هم‌اکنون از کارت هوشمند سوخت خود استفاده کنند تا آمادگی لازم در کشور برای استفاده از کارت هوشمند سوخت به‌جای کارت جایگاه‌داران فراهم شود. رضایی افزود:

کسانی که کارت سوخت ندارند، درخواست المثنی دهند و برای کسانی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند، تمهیداتی در نظر گرفته شده است. برای تمام کسانی که در دولت همراه ثبت‌نام و کارت بانکی معرفی کرده‌اند، در حال صدور کارت هوشمند سوخت هستیم که با اولویت این چهار کلان‌شهر، تا قبل از بیستم مرداد به‌دست آن‌ها می‌رسد.

 شهرام رضایی به رانندگانی که رمز خود را فراموش کرده‌اند، توصیه کرد:

در برخی جایگاه‌های سوخت‌گیری در سراسر کشور دستگاه‌های تغییر رمز قرار داده شده است. به‌احتمال زیاد به مالکان خودروهایی که رمز کارت خود را فراموش کرده‌اند، در مدت محدود و با اعلام قبلی اجازه خواهیم داد از چهار رقم آخر کدملی خود که پشت کارت هوشمند سوخت ثبت شده، به‌عنوان رمز استفاده کنند.

 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *