اخبار
منبع : www.zoomit.ir

شرکت سونی اعلام کرده به‌زودی ریموت کنترلی وایرلس برای دوربین‌هایش معرفی می‌کند که امکان کنترل از راه دور دوربین ازطریق بلوتوث را فراهم می‌کند.

این ریموت کنترل با نام rmt-p1bt عرضه می‌شود و تماما ازطریق اتصال بلوتوث با دوربین‌های سونی ارتباط برقرار می‌کند. سرعت انتشار اتصال بلوتوث این دستگاه 0.05 ثانیه است که سرعتی بسیار زیاد و کافی حتی برای کاربردهای بسیار دقیق و حساس، محسوب می‌شود.

ریموت کنترل جدید sony، مجهز به یک led است که وضعیت عملکرد دستگاه را نشان می‌دهد. این ریموت کنترل، دربرابر رطوبت و گرد و خاک مقاوم است؛ همچنین، در بازه‌ی دمایی بزرگی به خوبی مقاومت می‌کند و قابل استفاده است.

rmt-p1bt، قابلیت‌های مختلفی دارد. به‌طور مثال، با استفاده از این ریموت کنترل می‌توان فوکوس دوربین را به‌صورت دستی تنظیم‌ کرد. همچنین، دکمه‌ای برای شروع/توقف و دکمه‌ی دیگری برای تنظیم power zoom یا digital zoom وجود دارد.

ریموت کنترل جدید سونی، با دوربین‌های a6400، a7iii، a7riii و a9 سازگار است. این ریموت کنترل احتمالا در آوریل (فروردین 98) با قیمت 80 دلار آمریکا عرضه می‌شود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *