اخبار
منبع : www.zoomit.ir

درکنار مهارت و تجربه برای ثبت عکس‌های جذاب با کیفیت، بهره‌مندی از تجهیزان پیشرفته و به‌روز عکاسی نیز اهمیت دارد. همین امر باعث می‌شود عکاسان با اینکه با تجهیزات کنونی‌شان می‌توانند عکس‌های باکیفیتی بگیرند، بازهم به فکر تعویض دوربین و لنزشان می‌افتند. درکنار این، افراد بعد از شروع عکاسی، پس از مدتی تصمیم می‌گیرند دوربینی حرفه‌ای‌تر تهیه کنند. قرار نیست در فرایند خرید تجهیزات جدید، تجهیزات قبلی را بدون استفاده بگذاریم. در چنین مواقعی، استفاده از طرح تعویض دوربین و لنز دست دوم با نو بهترین راه‌حل مناسبی است.

وقتی نیاز به خرید کالای جدید را احساس کردید، منطقی‌ترین انتخاب این است که تجهیزاتتان را زودتر بفروشید؛ یعنی قبل از اینکه آن‌قدر قدیمی بشوند که دیگر خریداری نداشته باشند. نتیجه‌ی فروش وسایلی که در گوشه‌ای به حال خود رها شده و خاک خورده‌اند، قطعا به‌دست‌آوردن پول نقد است که می‌توانید با آن دوباره روی وسایل جدید و به‌روزتر دلخواهتان سرمایه‌گذاری کنید.

چگونه می‌توانید دوربین و لنز خود را نو کنید؟

خریدار دوربین عکاسی فقط عکاسان یا علاقه‌مندان به عکاسی هستند؛ پس، به‌راحتی نمی‌توان به سمساری مراجعه کرد و دوربین را به‌قیمت فروخت. افزون‌براین، تعیین میزان سلامت دوربین و قیمت‌گذاری منصفانه کار چندان راحتی نیست. خیلی اوقات، از روی ظاهر دوربین نمی‌توان درباره‌ی عملکردش نظر داد. به‌همین‌دلیل، برای فروش کالایمان و اطمینان‌دادن به خریدار به شخصی نیاز پیدا می‌کنیم که دانش کافی داشته باشد و خریدار نیز بتواند به او اعتماد کند و این، به‌خودی‌خود فرایند سخت فروش را سخت‌تر می‌کند.

در چنین وضعیتی، بخش دست دوم شرکت نورنگار می‌تواند دردسر فروش تجهیزات عکاسی دست دوم را برای شما ازبین ببرد.

نورنگار - noornegar

در اینجا، واسط مطمئن و معتمد می‌تواند شما را از دردسرهای خریدوفروش کالاهای دست دوم رهایی بخشد. شما کالا را با خیال راحت می‌فروشید و در همان لحظه، کالای دلخواهتان را می‌خرید. نورنگار بعد از حدود 15 سال فعالیت در زمینه‌ی تجهیزات عکاسی و جلب اعتماد علاقه‌مندان و فعالان این حوزه تصمیم گرفت به‌صورت متمرکزتری در زمینه‌ی تعویض دوربین و لنز دست دوم با نو فعالیت کند.

چرا نورنگار را انتخاب کنید؟

با خرید یا فروش به منابع نامعتبر احتمال زیادی وجود دارد که دردسرهای زیادی برایمان به‌وجود بیاید. متأسفانه امروزه، این موضوع پیچیده‌تر شده است؛ زیرا خریدوفروش در وب‌سایت‌های معروفی که خریدوفروش تمام محصولات دست دوم از لوازم خانه تا خودرو در آن‌ها رواج دارد، ممکن است به‌دلیل تخصصی‌نبودن در زمینه‌ی تجهیزات عکاسی ما را به دردسر بیندازد.

دراین‌میان، اهمیت ورود شرکتی معتبر و با دانش فنی به این حوزه مشخص می‌شود تا خرید و معاوضه‌ی کالاهای دست دوم عکاسی با خیال راحت‌تری انجام شود. به‌همین‌منظور، نورنگار دپارتمان دست دوم خودش را به‌صورت مستقل راه‌اندازی کرد تا افراد بتوانند به‌راحتی کالاهای دست دوم را با کمک کارشناسان حرفه‌ای و با خیالی آسوده خریدوفروش و به‌راحتی نیز دوربین و لنزهای دست دوم خود را با نو تعویض کنند.

حضور کارشناسان به‌منظور مشاوره و راهنمایی در تمام مراحل خرید و به‌صورت صادقانه، شاید مهم‌ترین موضوعی باشد که باعث ایجاد احساس خوشایندی در مشتریان خواهند شد. پس از تصمیم قطعی برای فروش، پول شما هم‌زمان با تحویل کالا به شما پرداخت می‌شود. همچنین، اگر قصد داشته باشید دوربین و لنز دست دوم را با نو تعویض کنید، لازم نیست صبر کنید؛ بلکه می‌توانید همان موقع کالای نو را به بهترین قیمت بخرید. برای مشاهده‌ی قیمت و مشخصات جدیدترین تجهیزات عکاسی می‌توانید به سایت نورنگار مراجعه کنید.

افزون‌براین، شاید بتوانید کالای دست دوم مدنظرتان را در بین محصولات دست دوم موجود در نورنگار پیدا کنید. شاید هم خوش‌اقبال باشید و بتوانید جایگزینی در حد نو با قیمت بهتری بخرید. همچنین، امکان خرید اقساطی نورنگار برای کالاهای دست دوم درکنار تجهیزات نو فراهم شده است.

برای اطمینان در خرید کالای دست دوم، نورنگار تضمین‌هایی درنظر گرفته که مهم‌ترین آن، مهلت دو روز تست است. همچنین، کارشناسان حتما قبل از خرید، تمام ویژگی‌های کالا را اعم از میزان سلامت و کیفیت فنی محصول را توضیح خواهند داد. همچنین، اینکه کالا تعمیرشده یا خیر و اینکه چقدر از ضمانت‌نامه‌ی آن باقی‌ مانده، ازجمله نکاتی است که به شما گوشزد می‌شود.

نورنگار خود را به ارائه‌ی اطلاعات کامل و صحیح درباره‌ی کالای دست دوم متعهد می‌داند؛ چراکه شرکت‌های معتبر باید مراقب رضایت مشتریانشان باشند. اگر حتی یک کالا متفاوت از آنچه اعلام شده‌، به مشتری فروخته شود، خبر آن به‌سرعت می‌پیچد و در طولانی‌مدت باعث می‌شود کسب‌و‌کار دچار ضرر و زیان شود. به‌همین‌دلیل، شرکت‌هایی مثل نورنگار کالاهای دست دوم خودشان را به‌صورت مستقیم از خریدار می‌خرند و فقط کالاهای مطمئن از دیدگاه خودشان را می‌فروشند.

نورنگار - noornegar

اگر قصد دارید تجهیزات جدید بخرید، از مشاوران خرید نورنگار هم می‌توانید کمک بگیرید. آن‌ها شما را راهنمایی می‌کنند که به چه کالایی برای بهبود فعالیت عکاسی‌تان احتیاج دارید و چه محصولی به بهترشدن عکاسی‌تان کمک می‌کند. پس از آن، می‌توانید به کارشناسان بخش دست دوم نورنگار مراجعه کنید.

این نکته را درنظر بگیرید که برای آگاهی از قیمت و فروش کالاهایتان، حتما لازم نیست حضوری به نورنگار مراجعه کنید. نورگار برای شما بخشی درنظر گرفته‌ که به‌صورت آنلاین می‌توانید به آن مراجعه و اطلاعات کالای خود را وارد کنید تا کارشناسان ما به‌سرعت برای قیمت‌گذاری با شما تماس بگیرند. توجه کنید نورنگار حتی بعد از خرید کالا هم درکنار شماست و در هر مرحله از تصمیم‌گیری برای به‌روز‌کردن تجهیزاتتان تا انتخاب کالای جدید و فروش کالاهایتان و حتی پس از خرید پاسخ‌گو خواهد بود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *