اخبار
منبع : www.zoomit.ir

زمان زیادی تا عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019 یعنی devil may cry 5 باقی نمانده است. چندی پیش کپکام دمویی از این بازی را به صورت انحصاری برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان منتشر کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در لودینگ 37، به این دمو و ویژگی‌های جدید بازی نگاهی بیندازیم؛ بازی‌ای که قرار است با بازگشت به ریشه‌های این مجموعه، دوباره مجموعه محبوب dmc را به روزهای اوج خود بازگرداند. 

موسسه npd اخیرا آمار و ارقام جدیدی از فروش کنسول‌های خانگی منتشر کرده است. همین مساله باعث شد تصمیم بگیریم در لودینگ 37، آمار کلی فروش کنسول‌ها در نسل هشتم را مورد بررسی قرار دهیم و بین کنسول‌های این نسل یک مقایسه اجمالی از لحاظ فروش داشته باشیم. اما در تاپ فایو این هفته، سری زدیم به عجیب‌ترین کنترلرهایی که تابه‌حال برای کنسول‌های بازی عرضه شده است.

مانند همیشه در بخش از زومجی بپرسید به سوال‌های شما پاسخ داده‌ایم و در دماسنج به بازی the last of us part ii گیر داده‌ایم! این هفته به دلیل نزدیک شدن به تعطیلات سال نوی میلادی، بازی‌ جدی‌ای عرضه نمی‌شود و به همین دلیل بخش تازه‌ها با میثم خلیل‌زاده در لودینگ 37 وجود ندارد. سخن را کوتاه و از شما دعوت می‌کنیم به تماشای لودینگ 37 بپردازید:

دانلود از آپارات ' تماشا در یوتیوب


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM