اخبار
منبع : www.isna.ir

نکوداشت دکتر پرویز نورپناه با حضور جمعی از اساتید، صنعتگران و دانشجویان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر معتمدی رییس دانشگاه امیرکبیر در ابتدای مراسم بزرگداشت دکتر نورپناه نورپناه طی سخنانی اظهار کرد: کمتر فردی به اندازه ایشان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خدمت کرده‌است. زیرا وی در حوزه سازندگی فعالیت‌های زیادی را انجام داده که از جمله آن می‌توان به نقش موثر در تأسیس دانشکده کشتی‌سازی بندرعباس اشاره کرد.

در ادامه مراسم دکتر لطیفی، رییس دانشکده نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز با اشاره به آیه مبارکه «فمن یعمل مثقال ذره خیرا یره» از خدمات و کارهای نیکوی دکتر نورپناه قدردانی کرد و گفت: دکتر نورپناه 40 سال عمر کاری خود را در مسئولیت‌های مختلف به منظور توسعه کمی و کیفی دانشگاه بدون هیچ ادعایی صرف کرد.

همچنین حجت‌الاسلام میراحمدی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: بنده معتقدم دکتر نورپناه از نعمت الهی محبوبیت بین دیگران برخوردار است و راز محبوبیت وی صرفا انجام خدمات نیست بلکه ویژگی‌های منحصربه‌فردشان است. وی در تمامی خدمات خود از منت‌گذاری و زیاده‌شماری دوری کرده‌است.

وی ادامه داد: ایشان منشأ خدمات ماندگاری در دانشگاه امیرکبیر بودند و در همه دوره‌های مدیریتی دانشگاه با هر رئیسی همکاری داشته و هر مسئولیتی را در هر سطحی پذیرفته‌اند.

از دیگر سخنرانان این مراسم با شکوه که به همت حوزه ریاست دانشگاه، اداره کل فرهنگی و دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، رهایی، رئیس سابق دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شیبانی از فعالان صنعت نساجی و حقیقت‌کیش، استاد دانشکده نساجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بودند که هریک به نوبه خود به بیان وجوه مختلف و درخشان استاد نورپناه در سالیان خدمت خود در دانشگاه صنعتی امیرکبیر پرداختند.

دکتر نورپناه به عنوان سخنران پایانی این مراسم، ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران این برنامه در سخنانی اظهار کرد: من در تمامی این سال‌ها کاری انجام ندادم. اگر هم کاری پیش رفته است، در همکاری با دیگران و با تلاش همه دست‌اندرکاران شکل گرفته است.

در پایان این مراسم نمایندگان بخش‌های مختلف دانشگاه صنعتی امیرکبیر، جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، فعالان صنعت نساجی و نمایندگان مختلف نهادهای دولتی و خصوصی رئیس دانشگاه هرمزگان، کاتب نماینده مردم گرمسار و اختیاری از اساتید نساجی و نماینده هموطنان زرتشتی در مجلس شورای اسلامی با اهدای هدایا و الواح تقدیر از دکتر پرویز نورپناه به پاس نیم قرن تلاش بی‌وفقه و خدمت در جامعه دانشگاهی کشور تقدیر کردند و با گرفتن عکس‌های یادگاری این نکوداشت به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، پرویز نورپناه در طول حدود نیم قرن تجربه تحصیلی و مدیریتی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سابقه معاونت آموزشی، معاونت طرح‌های عمرانی دانشگاه، پایه گذاری دانشکده مهندسی کشتی‌سازی در بندرعباس، دانشگاه تفرش و واحد گرمسار دانشگاه امیرکبیر را در کارنامه خود جای داده و همچنین در احداث بسیاری از سازه‌های عمرانی دانشگاه امیرکبیر در طول سالیان متمادی نقش موثری را ایفا کرده است. وی همچنین از بنیانگذاران جامعه متخصصین نساجی و رئیس هیأت مدیره این بخش در چهار دوره متوالی بوده است.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *