دانش آی آر
جلوگيري از ورود و جذب گازهاي سمي در هوا با کمک نانو جاذب‌هاي محققان
تعداد بازدید : 148

در دیدار مشترک سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام و مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام بر تداوم همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی این دو مجموعه تأکید شد .

به گزارش ایسنا، مهندس «سید غلام‌رضا حسینی» در دیدار با مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جهاد دانشگاهی، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی یک نهاد آموزشی و پژوهشی بسیار گسترده در سطح کشور است که با ظرفیت‌های شبکه‌ای خود در زمینه‌های مختلف فناوری و اشتغال نقش مؤثری ایفا کرده است .

عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی به اهمیت برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی در هر سازمانی تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی واحد ایلام با پشتوانه و ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور آمادگی ارایه هرگونه خدمات علمی، آموزشی و پژوهشی به سایر مجموعه‌های دولتی و خصوصی را دارد .

حسینی در ادامه با اشاره به نقش ظرفیت‌سازی در راستای اشتغال و کارآفرینی برای توسعه و شکوفایی استان افزود: با شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های ثابت کاری با مشارکت و همدلی دیگر نهادها می‌توان به اهداف توسعه‌ای در استان رسید .

مهندس «شهریار داری‌پور» مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام نیز در این دیدار با اشاره به همکاری‌های گذشته با جهاد دانشگاهی ایلام، این نهاد را در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی ظرفیتی ارزشمند برای توسعه استان دانست و بر تداوم همکاری‌های بیشتر این دو نهاد در فعالیت‌های مشترک تأکید کرد .


انتهای پیام

تاریخ درج : 1397/02/04
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :