دانش آی آر
مصاحبه با موسس استارتاپي با رشد چندهزار برابري
تعداد بازدید : 91

با نزدیک‌شدن به پایان سال، مردم کشورمان به‌نوعی در حال ایجاد تغییر در خانه و زندگی خود هستند؛ اما در این میان، افرادی هستند که به فکر تغییرات متفاوتی، مانند تغییر در شیوه‌ی زندگی، مهارت‌ها و درآمد خودشان هستند. سال جدید یک فرصت طلایی برای گرفتن تصمیمات مهم در جهت انجام کارهایی است که همیشه آن‌ها را به تعویق انداخته‌ایم. بهتر است این چند روز باقیمانده را به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری سال نو بپردازیم و قدم‌های اولیه‌ی خود را محکم و استوار برداریم تا سال آینده، دیگران به روش ما خانه‌تکانی کنند.

لرن فایلز

شما برنده‌تر باشید!

آکادمی مجازی لرن فایلز (وب‌سایتی باسابقه در زمینه‌ی آموزش تخصصی آنلاین)، به مناسبت فرارسیدن نوروز 97، طرح کم‌نظیر تونل تخفیف را آغاز کرده است. لرن فایلز در حال حاضر بیش از 3000 دوره در حوزه‌ی آموزش برنامه‌نویسی (برنامه‌نویسی وب، موبایل و ویندوز)، امنیت و راه‌های مقابله با نفوذ، آموزش وُردپرس و پلاگین‌نویسی آن، طراحی گرافیک، دیجیتال‌مارکتینگ و سئو، بازی‌سازی با موتورهای مختلف (unity-unreal engine-udk-xna-game maker)، نرم‌افزارهای کاربردی، به‌صورت اختصاصی تولید و منتشر کرده است و تمام موارد یادشده را با تخفیف‌های استثنایی عید 97 به عنوان هدیه‌ی نوروزی ارائه می‌دهد. کار با لرن‌فایلز بسیار ساده است و خرید تا شروع فرآیند یادگیری، تنها 3 الی4 دقیقه زمان می‌برد.

طرح تونل تخفیف با هدف افزایش بهره‌وری علمی و مهارتی از تعطیلات نوروز و همچنین افزایش سطح مهارت‌های فردی علاقه‌مندان از 16 تا 26 اسفند ماه فعال شده است. لرن فایلز در این طرح با ایجاد فرصت‌های شگفت‌انگیز از طریق قراردادن قابلیت‌های متعدد در بسته‌های آموزشی خود، شرایط ویژه‌ای برای شما فراهم آورده است تا بتوانید به تماشای دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع بنشینید و آن را به دوستان خود معرفی کنید.

جزئیات تونل تخفیف که برای روزهای پایانی سال 96 درنظر گرفته‌اند به این شرح است

  • طرح تونل باکس: شامل 35 درصد تخفیف برای تمام دوره‌های لرن فایلز
  • طرح یونیک باکس: شامل 45 درصد تخفیف برای 10 دوره‌ی پُرفروش و پُرطرفدار آکادمی
  • طرح لرن باکس: شامل 55 درصد تخفیف برای بسته‌های جامع (تمامی آموزش‌های مورد نیاز برای پوشش کامل یک حوزه‌ی تخصصی از صفر تا 100 در یک بسته)

    لرن فایلز

پشتیبانی متفاوت و ویژه طرح تونل تخفیف

شما با خرید آموزش‌های مورد نیاز خود در بازه‌ی زمانی طرح تونل، بسته‌ی جامع مشاوره به همراه ارائه‌ی برنامه‌ریزی، نقشه‌ی راه دقیق و ویژه‌ی خودتان را نیز دریافت خواهید کرد، پس از دریافت محصول کارشناسان و مشاوران آکادمی با شما تماس خواهند گرفت و طی مکالمه‌ای، شما را با این شیوه‌ی جدید پشتیبانی شگفت‌زده خواهند کرد. این نوع پشتیبانی بی‌نظیر، برای اولین بار است که در بسترهای آموزش آنلاین اجرا می‌شود و قطعاً تضمینی جهت رسیدن به هدف نهایی شما یعنی مهارت خواهد بود.

به یادگیری چه چیز جدیدی علاقه دارید؟ چه تغییری در زندگی خود ایجاد کنید؟ چه مهارتی کسب کنید؟ لرن فایلز، تمام علاقه‌مندان و مشتاقان یادگیری حوزه‌های تخصصی it را به مدرسان حرفه‌ای این حوزه وصل می‌کند. روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید و اطلاعات کامل‌تری راجع به طرح تونل تخفیف و دوره‌های آموزشی کسب کنید.

تاریخ درج : 1396/12/17
منبع خبر : www.zoomit.ir
نام : شهر :