دانش آی آر
برنامه جديد گوگل پي سرانجام در اختيار کاربران اندرويد قرار گرفت
تعداد بازدید : 123

گوشی هواوی پی اسمارت (huawei p smart)، جدیدترین گوشی میان رده هواوی است که از دوربین فوق‌العاده‌ای در رده قیمتی خود بهره می‌برد. در ادامه با مهم‌ترین ویژگی‌های دوربین پی اسمارت آشنا می‌شویم.

هواوی پی اسمارت (huawei p smart)، گوشی میان رده مناسبی برای عکاسی در زندگی شهری امروزی است. دوربین این گوشی هواوی از چهار شاخصه اصلی بهره می‌برد که در بین گوشی‌های این رده قیمتی کم‌نظیر است و موجب شده huawei p smart برای عکاسی در هر دو حالت عکاسی با دوربین سلفی و دوربین اصلی به مدلی ایده‌آل بدل شود. این چهار شاخصه دوربین گوشی هواوی پی اسمارت شامل موارد زیر است:

  • تشخیص جزئیات چهره
  • تشخیص جنسیت سوژه
  • ده سطح بهبود کیفیت پوست سوژه
  • درک شرایط محیطی

چهار شاخصه فوق به huawei p smart این امکان را داده است که عکس‌هایی زیبا از حیث نور، رنگ و جزئیات زیاد حتی در نور کم گرفته شود. این دوربین حتی از قابلیت‌هایی چون حالت bokeh، زیباسازی و عکاسی با تشخیص حالت دست هم برخوردار است.

گوشی هواوی پی اسمارت

این گوشی میان رده هواوی در قسمت پشت از دو دوربین 13 و 2 مگاپیکسلی بهره می‌برد که برای گوشی‌های در این رده قیمتی بی‌رقیب است. این دوربین برای عکاسی با عمق زیاد، فوکوس شفاف و امکان محو کردن پس زمینه تا 16 سطح امکان گرفتن عکس‌های کم‌نظیری را فراهم نموده است. به علاوه توجه زیاد دوربین به جزئیات صورت سوژه موجب عکاسی دقیق از صورت سوژه‌ها و امکان زیباسازی آن به شکل بهینه را فراهم کرده است. همچنین عکاسی در نور کم و در شب هم با درک شرایط نور محیطی با این دوربین به خوبی انجام می‌پذیرد.

در بخش دوربین سلفی هم گوشی هواوی پی اسمارت از یک دوربین 8 مگاپیکسلی بهره می‌برد که از قابلیت‌های عکاسی پرتره و زیباسازی هم برخوردار است. با یادگیری هوشمندی نمونه محصولات قبلی، دوربین این گوشی huawei صورت سوژه را دقیق‌تر تشخیص داده و حتی قادر به تشخیص جنسیت سوژه هم می‌باشد. به علاوه الگوریتم بهینه‌سازی رنگ هواوی و زیباسازی پوست، سلفی‌های شما با این گوشی را بسیار چشم‌نوازتر می‌نمایند.

گوشی هواوی پی اسمارت

سایر ویژگی‌های گوشی هواوی پی اسمارت

علاوه بر دوربین، این گوشی از یک مانیتور تمام صفحه بزرگ fullview در ابعاد 5.65 اینچ بهره می‌برد که تصاویر را با رزولوشن فول اچ دی پلاس و با نسبت نمایش 18:9 نشان می‌دهد. نسبت صفحه نمایش به مانیتور در این گوشی 76 درصد است که خود نشان از طراحی بهینه در این گوشی شده است. با صفحه نمایش بزرگ می‌توانید به خوبی با دو برنامه به صورت همزمان روی این گوشی با قابلیت تقسیم صفحه نمایش به دو بخش کار کنید.

تاریخ درج : 1396/12/03
منبع خبر : gadgetnews.ir
نام : شهر :