اخبار
منبع : khodrosazi.ir
سل جدید از قطارهای شهری زدند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، “bmw” و زیمنس هدف خود را از ورود به این بازار را عرضه قطارهای شهری زیبا و امن اعلام کردند. امروزه با افزایش جمعیت شهر نشین و گران شدن سوخت‌های فسیلی اهمیت سیستم‌های حمل و نقل عمومی‌بیش از پیش مشخص شده است.
این دو شرکت در طراحی جدید خود بیش از هر نکته دیگری به راحتی و امنیت مسافران اهمیت داده اند. با توجه به تصاویر تازه منتشر شده از طرح‌های گرافیکی دیده شده از این قطار شهری جدید می‌توان این گونه نظر داد که فضای در نظر گرفته شده برای هر مسافر، سیستم نورپردازی در داخل واگن‌ها و جنس و نحوه طراحی صندلی‌ها برای راحتی بیشتر مسافرین طراحی شده است.

این قطار دارای درب‌های بزرگ با سیستم‌های آشکار ساز نوری برای ورود و خروج بهتر مسافرین است. بدنه و شیشه‌های به کار رفته در قطار به گونه ای طراحی شده است تا کمترین صدای ممکن به داخل قطار نفوذ کند. نحوه قرار گرفتن میله‌ها در وسط واگن‌ها به گونه ای است که بیشترین فضای ممکن را در اختیار مسافرانی که می‌ایستند قرار دهد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *