اخبار
منبع : peykeiran.com

عصرایران: مقامات چینی پس از اینكه در سال 2010 میلادی موفق به كسب عنوان بزرگترین صادر كننده كالا در جهان شدند ، این بار بخت خود را برای صادرات نوزادان اضافه خود به دیگر كشورهای دنیا می آزمایند.بچه های چینی

به گزارش خبرگزاری رسمی شینهوا اخیرا مقامات چینی برای عرضه بین المللی 20 نوزاد خانواده های فقیر چینی كه قادر به پرداخت جریمه داشتن بیش از یك فرزند نشده اند ، اقدام كرده اند .

بر اساس این گزارش هر کدام از این 20 نوزاد به متقاضیان بین المللی از سه كشور هلند ، لهستان و آمریكا به قیمت 3 هزار دلار فروخته شده است .

این 20 خانواده از خانواده های فقیر ساكن استان هونان هستند كه قادر نیستند جریمه داشتن فرزند دوم را بپردازند .

در چین به دلیل كثرت جمعیت قانون تك فرزندی حاكم است و خانواده های چینی برای داشتن فرزند دوم باید جریمه سنگینی به دولت بپردازند .

جمعیت چین هم اكنون بیش از 1 میلیارد و 300 میلیون نفر است و كشور چین به تنهایی قریب به 20 درصد جمعیت جهان را در خود جای داده است . از هر 5 نفر جمعیت جهان یك نفر چینی است .

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM