اخبار
منبع :

ابداع سیستمی جدید برای عایق بندی حرارتی

نوار لاستیكی موجود در درزهای این پنجره ها بدون وارد آوردن خسارت به ساختمان به میزان 100 درصد از نفوذ هوا جلوگیری می كند.

محققان دانشگاه سیدنی غربی سیستم جدیدی را برای بهبود عایق بندی پنجره ها ابداع كرده اند كه به تیوبی لاستیكی و قابل تورم مجهز بوده و به صورت 100 درصد از ورود و خروج حرارت و صوت جلوگیری خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پنجره قابل تورم سیستمی جدید است كه با استفاده از قرار گیری تیوبهای لاستیكی قابل تورم از عبور و مرور حرارت از درزهای پنجره جلوگیری كرده و عایق بندی پنجره های ساختمانی را بهبود خواهد بخشید.

بر اساس آمار به دست آمده پنجره ها كه 8 درصد از سطح ساختمانها را تشكیل می دهند عامل هدر رفتن 87 درصد و جذب 48 درصد از حرارت هستند.

استفاده از سیستم قابل تورم نشان داده است كه این سیستم توانایی بهبود عایق بندی حرارتی را تا 68 درصد خواهد داشت. این سیستم توسط محققان دانشگاه سیدنی غربی ابداع شده و طراحی منحصر به فرد آن جوایز مختلفی را به خود اختصاص داده است.

نوار لاستیكی موجود در درزهای این پنجره ها بدون وارد آوردن خسارت به ساختمان به میزان 100 درصد از نفوذ هوا جلوگیری می كند. قطر لوله های لاستیكی هوا در میان درزهای پنجره 60 الی 70 میلیمتر بوده كه به خوبی پنجره ها را نسبت به سرما، گرما و صوت عایق خواهد كرد.

لینک خبر:


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *