اخبار
منبع :
با جرم گیری تعداد میكروب های موجود در دهان به مراتب كمتر می شود و این عمل اصلاً به دندان صدمه ای وارد نمی كند.
 دكتر افشین منصوریان متخصص دهان و دندان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: برخی باورهای غلط در خصوص مضر بودن جرم گیری دندان وجود دارد اما لازم است یادآور شویم كه مكانیزم دستگاه جرم گیری دندان لرزش است و قادر به تراشیدن دندان نیست.

وی گفت: جرم دندان علاوه بر این كه برای لثه و بافت های نگهدارنده دندان مضر است، عملی برای تجمع و تكثیر میكروب های پوسیدگی زا به شمار می رود كه با جرم گیری دندان تعداد این میكروب ها به مراتب كمتر می شود.

دكتر منصوریان، در پاسخ به این سؤال كه علت حساسیت دندان به سرما یا گرما بعد از جرم گیری چیست، تصریح كرد: دندان دارای حس و در ناحیه طوق بسیار حساس تر است و جرم روی طوق دندان به علت ضخامتی كه دارد به عنوان یك عایق حرارتی عمل می كند و یا به عبارت دیگر جلوی حس دندان را می گیرد.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *