اخبار
منبع :
 تهران-خبرگزاری ایسكانیوز: "لینوس توروالدز"(Linus Torvalds) كه توسعه‌دهنده اصلی هسته مركزی لینوكس محسوب می‌شود، عرضه رسمی سیستم‌عامل Linux 2.6.28 را اعلام كرد.

به گزارش روز سه شنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسكانیوز" در نسخه جدید این سیستم‌عامل تغییرات قابل‌توجهی لحاظ شده است بر اساس آن، هسته مركزی لینوكس در موقعیت ویژه‌ای برای توسعه و پیشرفت در سال‌ آتی قرار می‌گیرد. این نسخه جدید تنها چند ماه پس از عرضه نسخه 2.6.27 وارد بازار شده است. نسخه 2.6.27 در ماه اكتبر وارد بازار شده بود.
توروالدز در پست الكترونیكی مروبط به توسعه هسته مركزی لینوكس نوشت: «مهم نیست كه این نرم‌افزار چه روزی وارد بازار شده و یا شما به هنگام عرضه این محصول در حال جشن تعطیلات كریسمس هستید، زیرا اگر شما در منزل خود به‌سر می‌برید و در این شرایط، دوستی ندارید و از تعطیلات خود لذت نمی‌برید، من یك ابزار شادی‌آفرین را برای شما به ارمغان می‌آورم. شما هم‌اكنون می‌توانید Linux-2.6.28 را از اینترنت بارگذاری كرده و آن را تكمیل كنید».
او در ادامه خاطرنشان كرد: «در حقیقت، حتی اگر شما در این تعطیلات دوست یا خانواده خود را در كنارتان دارید، می‌توانید هنگام شب كه آن‌ها در خواب هستند، آن‌ها را تنها بگذارید و برای آن‌ها یك كامپیوتر به‌روز شده باورنكردنی را به ارمغان ببرید. زمانی كه آن‌ها صبح فردا از خواب بیدار شوند، به آن‌ها بگویید كه چگونه كامپیوتر آن‌ها با سیستم‌عامل جدید می‌تواند برای همه خانم‌ها و آقایان مفید و كارآمد باشد».
از جمله موارد قابل‌ملاحظه‌ای كه به این نسخه از سیستم‌عامل لینوكس افزوده شده، بخش Graphics Execution Manager(GEM) است. این بخش در اصل بخش مدیریت حافظه پردازنده گرافیكی محسوب می‌شود كه پیش‌تر توسط "كیث پاكارد"(Keith Packard) و "اریك آنهولت"(Eric Anholt) در شركت اینتل توسعه یافته بود.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *