اخبار
منبع :
 
رییس انجمن دندانپزشكی ایران گفت: سن ازدست دادن دندان ها در كشور در مقایسه با سال های اخیر افزایش یافته است.

به گزارش شبکه خبر به نقل از واحد مرکزی خبر، غزنوی درحاشیه كنگره بین المللی انجمن پروستودونتیست ها افزود : در سال های گذشته سن از دست دادن دندان پایین بود كه با آموزش و ارتقای آگاهی مردم این سن هم اكنون افزایش یافته است .

وی در ادامه در خصوص كاربردهای فناوری های نوین و سلول های بنیادی در دندانپزشكی گفت : این موضوع جایگاه ویژه ای در این حرفه دارد و طرح های مهمی در این باره در دست تكمیل است كه نتیجه آن در آینده مشخص می شود.

رییس انجمن دندانپزشكی ایران با اشاره به اینكه ایمپلنت جایگزین خوبی برای دندان های ازدست رفته است ، افزود : طرح درمان با این نوع روش باید با رعایت اصول علمی و اشراف كامل باشد.

غزنوی درباره هزینه ایمپلنت دركشور گفت : با وجود سنگینی هزینه وسایل و مواد به كار برده شده در ایمپلنت ، هزینه دندانپزشكی از جمله ایمپلنت در ایران در مقایسه با دیگر كشورها بسیار كمتر است .

وی افزود : با پیشگیری به موقع ، مراقبت از دندان ها و تغذیه مناسب ، نیاز به درمان های پیشرفته به خصوص درسالخوردگی كاهش می یابد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *