دانش آی آر
پاک‌ترين اسباب بازي جهان توليد شد
تعداد بازدید : 585
شرکت تولید اسباب بازی اسپریگ با استفاده از مواد قابل بازیافت و همچنین استفاده از سیستم مولد انرژی که نیاز به استفاده از باتری ها را متوقف خواهد کرد موفق به تولید پاک ترین اسباب بازی ها در جهان شد.

شركت اسپریگ یکی از شرکتهای تولید کننده اسباب بازی در جهان طی حرکتی نو آورانه اقدام به تولید اسباب بازیهایی کرده است که دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه ضرری برای کودکان نخواهند داشت.

شرکت اسپریگ (Sprig) این لوازم را از چوبهای ترکیبی قابل بازیافت و ایمن به همراه پلاستیکهای قابل بازیافت تولید کرده است که دارای حداقل مواد برای بسته بندی بوده و از هیچ گونه رنگی برای تزئین خارجی در آن استفاده نشده است. در عین حال این شرکت در ازای استفاده از باتری برای تامین انرژی این وسایل بازی از سیستمی جدید به نام "انرژی کودکان" برای تامین نور و انرژی مورد نیاز دیگر قسمتها استفاده کرده است.

سری آخر وسایل بازی این شرکت را اتومبیل هایی تشکیل می دهند که انرژی مورد نیاز برای روشن شدن چراغها و یا به حرکت در آمدن آنها توسط انرژی کودک تامین می شود. به این معنی که با استفاده از سیستم جدید انرژی الکتریکی مورد نیاز اتومبیل اسباب بازی هنگام رانده شدن اتومبیل به سمت جلو تولید خواهد  شد.

بر اساس گزارش گیزمگ، شرکت اسپریگ به خاطر تولید این سری از اسباب بازیها، و حفظ احترام به محیط زیست در تولید محصولاتش موفق به کسب چندین جایزه معتبر در جهان شده است.

به گفته مسئولان این شرکت آخرین سری از محصولات شرکت اسپریگ در نمونه های اتومبیل لودر، کامیون و دستگاه حفاری تا اواسط ماه دسامبر در فروشگاه ها ارائه خواهند شد.

تاریخ درج : 1387/9/13
منبع خبر :
نام : شهر :