اخبار
منبع : www.irsme.com/News/Show.asp?ID=211&Type=0
با كمال مسرت جامعه علمی معدنی كشور برای نخستین بار شاهد انتشار اولین نشریه تخصصی در زمینه مهندسی معدن و علوم وابسته، پس از اخذ درجه علمی-پژوهشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجوز انتشار آن از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحت عنوان نشریه "مهندسی معدن" گردیده است.
هدف از انتشار آن فراهم آوردن بستری مناسب جهت انتشار نتایج تحقیقات و تبادل اطلاعات در زمینه پژوهش های علمی، فنی و تخصصی در میان اساتید، پژوهشگران و متخصصین مهندسی معدن و اعتلای سطح دانش نظری و عملی این رشته و نیز تهیه مجموعهای مفید جهت استفاده پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و مهندسین معدن می باشد.
چاپ مقالات در نشریه علمی–پژوهشی "مهندسی معدن" منوط به دارا بودن ویژگیهای زیر می باشد:
1- مقالات علمی که حاوی مطالب بدیع و تازه در زمینههای مختلف مهندسی معدن شامل اکتشاف و استخراج معدن، فرآوری مواد معدنی، مکانیک سنگ و ژئوتکنیک، اقتصاد و مدیریت مهندسی معدن، اکتشاف و استخراج نفت، ایمنی و بهداشت و محیط زیست در فعالیتهای معدنی و سایر موضوعات وابسته است بطوریکه تاکنون در نشریه دیگری به چاپ نرسیده باشند و یا همزمان جهت چاپ در آنها ارسال نشده باشند.
2- مقالات مبتنی بر تحقیقات نظری و پژوهشی پیشرفته که دارای یکی از مشخصات زیر باشند:
الف– با نقد و بررسی در موضوعات مختلف مهندسی معدن به طرح نظریه های جدید پرداخته و به نتایج تازه ای دست یافته باشند. ب – پژوهش، تلخیص و استنتاج از برخی آثار برجسته علمی و فنی در زمینه مهندسی معدن باشند.
تذکرات:
1- مقالات پس از داوری و در صورت تائید به ترتیب اولویت وصول چاپ خواهند شد. 2- مسئولیت هر مقاله از نظر علمی و ترتیب نام نویسندگان بر عهده شخص مکاتبه کننده خواهد بود و کلیه مکاتبات با وی انجام خواهد شد. 3- نشریه در رد یا قبول و حک و اصلاح مقالات آزاد بوده و مقاله های دریافتی مسترد نخواهد شد.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *