اخبار
منبع :
پژوهشگران با ساخت دندان ژله ای به شیوه جدیدی برای ارتقای بهداشت دهان و دندان پی برده اند.
به گزارش شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، از هر پنج نفری که بالای سی و پنج سال سن داشته باشند، چهار نفر با مشکل بیماری های دهان و لثه دست به گریبان هستند. باکتریهای موجود در دهان این افراد علت بروز این نوع بیماری ها است. اگر این باکتریها از بین نروند می توانند سبب نابودی دندانها و استخوانهای مرتبط با ان شوند.
باوجود انکه برخی افراد به شدت مراقبت بهداشت دهان و دندان خود هستند بازهم با این باکتریها مواجه هستند. پژوهشگران در تحقیقات خود به شیوه جدیدی برای حل این مشکل دست یافته اند. دندانپزشکان امریکایی با استفاده از نوعی ژله خاص ، قالب دهان را تهیه می کنند و وقتی قالب ژله ای اماده شد انرا هر روز دو مرتبه به مدت دقیقه روی دهان قرار می دهند. البته پیش از این کار روی این قالب مواد ضدعفونی کننده ریخته می شود که با قرار گرفتن در مجاورت دندان ، باکتری ها را از بین می برند.

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM