اخبار
منبع : WinBeta.Net (نقل از BBC News)
به گفته ی تیم توسعه دهندگان بنیاد موزیلا، آخرین نگارش از مرورگر صفحات وب فایرفاکس روشی را که کاربران به جستجوی اطلاعات بصورت آنلاین می پردازند تغییر خواهد داد.

در آخرین گفتگویی که موزیلا با شبکه خبری BBC انجام داده اعلام شده است، یکی از مبانی توسعه در نظر گرفته شده در نسخه جدید این مرورگر اهمیت استفاده کاربران از جستجوی آنلاین بوده است.

مرورگر موزیلا فایرفاکس 3 که هم اکنون سومین مرحله آزمایشی خود را پشت سر می گذارد این قابلیت را دارد تا در نوار لینک های خود دو گزینه ی Search و Bookmark ها را با یکدیگر ترکیب نماید.

این ویژگی حتی بصورت آفلاین نیز قابل استفاده می باشد.

خانم "Mitchell Baker" از مدیران بلند پایه بنیاد غیر انتفاعی موزیلا در این زمینه به شبکه خبری BBC می گوید: "کاملاً واضح است هنگامی که کاربران در اینترنت بدنبال اطلاعاتی باشند اولین گزینه برای آنها انجام یک جستجو است."

وی در ادامه می گوید: "ما روشهای جدیدی ابداع کرده ایم که با کمک آنها قدرت جستجو به زندگی دیجیتال شما بسیار نزدیکتر خواهد شد."


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *