دانش آی آر
براي نخستين بار جشنواره فيلم كوتاه درمسابقات بتن دانشجويي ارائه مي‌شود
تعداد بازدید : 712
دبیر شاخه دانشجویی انجمن بتن ایران و دبیر پنجمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن گفت: بعد از پنج دوره برگزاری مسابقات دانشجویی روز بتن امسال برای نخستین بار جشنواره فیلم كوتاه بتن توسط شركت‌كنندگان ارائه می‌شود.

"بابك پولاوند" روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری پنجمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن به خبرنگار ایرنا افزود: دراین جشنواره شركت‌كنندگان با ارائه فیلم‌های كوتاه كمتر از هفت دقیقه در خصوص بتن با هم به رقابت می- پردازند.

وی با اشاره به اینكه پنجمین مسابقه دانشجویی روز بتن با پنج محور برگزار می‌شود ، " سازه مقاوم تخم مرغ (ای پی دی) "، " بتن سبك پرمقاومت"، " مقاومت الكتریكی "، " جذب آب " و برای اولین بار "جشنواره فیلم كوتاه بتن" را از محورهای این مسابقه عنوان كرد.

وی در خصوص اهداف برگزاری این مسابقات گفت: ایجاد انگیزه و تحرك در دانشجویان مقطع كارشناسی ، آشنایی آنان با بتن ، وسیع كردن دامنه پژوهش، ایجاد اعتماد به نفس در ارائه ایده‌های مناسب و نوآوری از اهداف برگزاری این مسابقات است.

پولاوند در ادامه تصریح كرد: در واقع جذب شدن سریع طرح‌ها و نمونه‌های ارائه شده در بازار كار كه در مسابقات قبلی ارائه شده بود باعث شد تا برگزاری این مسابقات با جدیت بیشتری پیگیری شود.

دبیرشاخه دانشجویی انجمن بتن ایران گفت: حدود150?تیم كه هر كدام می‌تواند چهار تا پنج نفر عضو داشته باشند دراین مسابقه شركت كردند كه البته تیم‌های دو نفره هم در این میان به چشم می‌خورد كه با ارائه نمونه‌های بتنی با هم به رقابت می‌پردازند.

پنجمین دوره مسابقات دانشجویی روز بتن امروز15?شهریورماه در دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز و فردا16?شهریورماه با اعلام نتایج مسابقات به كار خود پایان می‌دهد.

تاریخ درج : 1386/6/16
منبع خبر :
نام : شهر :