اخبار
منبع : www.isna.ir

پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت سه شنبه 7 مرداد برگزار می شود و کارت ورود به جلسه آزمون از امروز جمعه 3 مرداد در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، پنجاه و هفتمین دوره آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت(mhle) در روز سه شنبه 7 مرداد در 26 حوزه امتحانی  برگزار می شود و  توزیع کارت ورود به جلسه آزمون زبان این دوره به همراه تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان جهت حضور در آزمون از امروز جمعه 3 مرداد آغاز شده است.

داوطلبان از صبح روز جمعه 3 مرداد تا 9 صبح روز یکشنبه 5 مرداد می توانند کارت ورود به جلسه را از سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir دریافت کنند.

تمامی داوطلبان همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه ملزم هستند فرم خوداظهاری جهت حضور در آزمون را تکمیل کنند.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (mhle) دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری) و 100 نمره (بدون نمره منفی) است.

آزمون های دوره 57 که قرار بود پنجشنبه 2 مرداد برگزار شود به دلیل شدت شیوع بیماری کرونا مجددا به تعویق افتاد و آزمون در زمان جدید سه شنبه 7 مردادماه 99 با حضور یک هزار و 975 داوطلب برگزار می شود.

به گزارش مفدا، این دوره از آزمون در 26 حوزه امتحانی شامل 23 حوزه به صورت الکترونیک و 3 حوزه به صورت کاغذی برگزار خواهد شد.
انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM