اخبار
منبع : www.isna.ir

عنوان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به صندوق پژوهش شهید بهشتی تغییر یافت.

به گزارش ایسنا، به نقل از دبیرخانه صندوق‌های پژوهش و فناوری، در چهل و نهمین جلسه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری تغییر نام صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به صندوق 'پژوهش و فناوری شهید بهشتی' و همچنین تغییر سهامداران آن مصوب و گزارشی از عملکرد چهار ماهه نخست دبیرخانه ارائه شد.

در این جلسه محمد صادق خیاطیان عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با بیان اینکه در حال حاضر اکثر استان‌های کشور دارای صندوق های پژوهش و فناوری هستند؛ گفت: در یکسال و نیم اخیر با تغییر تیم مدیریت، دبیرخانه صندوق‌های پژوهش و فناوری توسعه جدی پیدا کرده است و جنبه‌های نظارتی بر دستورالعمل‌های این صندوق‌های تخصصی،  بیشتر شده است.

عضو هیات عامل صندوق‌های نوآوری و شکوفایی اظهار کرد: با حمایت خوب معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از روند ثبت صندوق‌ها، امیدواریم در سامانه ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری کشور طبقه‌ای به نام صندوق‌های پژوهش و فناوری ایجاد شود تا گامی برای حمایت از صندوق های پژوهش و فناوری باشد.  

وی ادامه داد: با توجه به اینکه صندوق‌های پژوهش و فناوری ماهیت غیردولتی دارند باید تلاش کرد تا تسهیلات مالی در اسرع وقت به بخش خصوصی و شرکت‌های دانش بنیان عرضه شود.

خیاطیان با بیان اینکه تاکنون هیچ شکایتی از خدمات ارائه شده توسط صندوق‌های پژوهش و فناوری ارائه نشده ابراز امیدواری کرد که این صندوق‌ها مطابق با استانداردهای روز دنیا و به خوبی به  فعالیت خود ادامه دهند.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *