اخبار
منبع : www.isna.ir

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه دانشجویان متقاضی ورود به خوابگاه موظف به ارائه کارت سلامت هستند، گفت: زمان دقیق بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه فعلا مشخص نیست.

دکتر غلامرضا لطیفی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب به تشریح برنامه دانشگاه علامه طباطبایی برای حضور دانشجویان در محیط‌های خوابگاهی اشاره کرد و اظهار کرد: در حال انجام کار کارشناسی برای تصمیم گیری در خصوص نحوه بازگشایی خوابگاه‌ها و حضور دانشجویان متقاضی خوابگاه در محیط‌های خوابگاهی هستیم و فعلا در این زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دانشگاه‌های تهران در قالب پروتکل مشخص و هماهنگی خوابگاه‌های خود را در ترم جاری باز خواهند کرد، گفت: البته دانشگاه‌های فنی به دلیل شرایط خاص متفاوت‌تر از دانشگاه‌های دیگر هستند اما به  طورکلی دانشگاه‌های تهران دنبال این هستند در قالب یک پروتکل مشخص هماهنگ خوابگاه‌های خود را در صورت نیاز برای ترم جاری بازگشایی کنند که هنوز در این زمینه به تصمیم نهایی نرسیده‌ایم.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با تاکید بر اینکه تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه در صورت حضور در این مراکز موظف به داشتن کارت برگ سلامت هستند، گفت: دانشجویان می‌توانند این برگه سلامت را با مراجعه به مراکز درمانی و یا حتی مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی دانشگاه دریافت کنند اما به همراه داشتن کارت سلامت برای ورود به خوابگاه ضروری است.

دکتر لطیفی با بیان اینکه اسکان در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علامه شامل تمام دانشجویان نخواهد شد، گفت: تنها دانشجویان دوره دکتری و کارشناسی ارشد که در آستانه دفاع و انجام پروژه‌های میدانی هستند می‌توانند درخواست خود را برای اسکان در خوابگاه ارائه بدهند. بنابراین همه دانشجویان نمی‌توانند در محیط‌های خوابگاهی حضور داشته باشند. ضمن اینکه ظرفیت پذیرش در این مراکز باید کمتر از 50 درصد باشد.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از ضدعفونی تمامی مراکز خوابگاهی این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت بازگشایی خوابگاه‌ها پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی سازمان امور دانشجویان و وزارت بهداشت به طور کامل اجرایی خواهد شد ضمن اینکه رعایت فاصله اجتماعی دانشجویان در محیط‌های خوابگاهی از موارد مورد تاکید ما در صورت آغاز بکار خوابگاه‌ها است.

دکتر لطیفی در پایان با تاکید بر اینکه در حال حاضر 170 دانشجوی خارجی دانشگاه علامه در خوابگاه‌های این دانشگاه اسکان دارند، گفت: این دانشجویان بعد از شیوع کرونا موفق نشدند از کشور خارج شوند، بنابراین همچنان در خوابگاه‌ها سکونت دارند و پروتکل‌های بهداشتی به طور کامل در خوابگاه‌های خارجی نیز اجرایی می‌شود.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM