اخبار
منبع : www.isna.ir

بیست و نهمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری امسال به دلیل شیوع کرونا ویروس برگزار نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد؛ با توجه به اینکه بسیاری از امتیازاتی که دانشجویان باید در جشنواره دانشجویان نمونه دریافت کنند، مربوط به فعالیت های اجتماعی آنها در داخل دانشگاه است و امتیاز گرفتن نیز در شرایط فعلی دانشگاه ها و تعطیلی آن سخت شده است در نتیجه برای برگزار کردن بیست و نهمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری طبق روال عادی با مشکل مواجه هستیم.

این سازمان اعلام کرد؛ همچنین به منطور برقراری عدالت از دانشجویان نظرخواهی صورت گرفت که امسال جشنواره دانشجویان نمونه برگزار نشود تا سال آینده با توجه به شرایط در یک رقابت سالم این جشنواره برگزار شود.

در واقع جشنواره دانشجویان نمونه کشوری  اسفند ماه هر سال با حضور رئیس جمهور یا معاون اول رئیس جنهوری برگزار برگزار می شود و تا کنون بیست و هشت دوره از این جشنواره برگزار شده است.

 تمامی دانشجویان دانشگاه‌های دولتی اعم از دانشگاه‌های زیرمجموعه وزارتخانه‌های علوم و بهداشت می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند و بر اساس بازنگری آیین نامه جشنواره دانشجویان نمونه کشوری متقاضیان دانشگاه آزاد نیز از سال گذشته می توانند در این جشنواره حصور داشته باشند.

سال گذشته یک سری شاخص‌های جدید در آیین‌نامه انتخاب دانشجوی نمونه برای بیست و هشتیمن جشنواره اضافه شد که بخش شاخص‌های فناوری یکی از این شاخص‌ها بود، ضمن اینکه در بخش‌های پژوهشی انتخاب دانشجوی نمونه به صورت کلی تر مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM