اخبار
منبع : www.isna.ir

تقلب دانشجویان "کره جنوبی" در امتحانات آنلاین میان ترم سبب شد که مسئولان دانشگاهی در شیوه برگزاری امتحانات پایان ترم تجدیدنظر کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از یودبلیونیوز، با ادامه شیوع کروناویروس در سراسر جهان، دانشگاه‌ها تعطیل شدند و اغلب آنها اعلام کردند که امتحانات خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کنند.

یکی از مسائلی که راجع به برگزاری امتحانات به صورت آنلاین وجود دارد، ضرورت رعایت اخلاق توسط دانشجویان است.

ولی دانشجویان دانشگاه‌های 'اینها'(inha)، دانشگاه 'سوگانگ'(sogang)، دانشگاه ملی 'سئول'(seoul) و دیگر موسسات آموزش عالی کره جنوبی در امتحانات خود که به دلیل کروناویروس به صورت آنلاین برگزار می‌شود، تقلب کرده‌اند.

تعدد تقلب در این امتحانات، دانشگاه‌های کره جنوبی را وادار ساخته گزینه‌های دیگر را هم بررسی کنند.

دانشگاه‌های کره جنوبی قصد دارند با توجه به تقلب‌هایی که در امتحانات میان ترم آنلاین صورت گرفته، از تقلب دانشجویان در امتحانات پایان ترم که برای اواخر ژوئن برنامه‌ریزی شده است، جلوگیری کنند.

تقلب صورت گرفته در امتحانات میان ترم توسط دانشجویان رشته پزشکی دانشگاه 'اینها' باعث خواهد شد که این دانشگاه برنامه امتحانات پایان ترم خود را به صورت حضوری برگزار کند.

این دانشگاه گفته که بهترین راه برای جلوگیری از تقلب دانشجویان در امتحانات، نظارت پرسنل دانشگاه در حین برگزاری امتحانات است.

دانشگاه 'کره'، دانشگاه 'کیونگ‌هی' و 'هانیانگ' هم قصد دارند امتحانات خود را به صورت حضوری برگزار کنند.

در حالی‌که دانشگاه ملی سئول و دانشگاه مطالعات خارجی هانکوک تصمیم‌گیری را به عهده اساتید گذاشته‌اند تا امتحانات را به صورت آنلاین برگزار کنند یا حضوری.

انتهای پیام
 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM