دانش آی آر
پخش سريال "پايتخت6" و" فرار از زندان" از تماشا
تعداد بازدید : 74

شبکه تماشا برای نوروز 99 سریال‌های نوروزی "گسل"، "نیل در خون" و "پایتخت 6" را در نظر گرفته و همچنین سریال‌های "آچمز"، "لیسانسه‌ها"، "سرقت پول" و "فرار از زندان" طبق روال قبلی از این شبکه پخش می‌شوند.

*گسل

به گزارش ایسنا، مجموعه تلویزیونی گسل به کارگردانی علیرضا بذر افشان و تهیه کنندگی محسن چگینی محصول 1396است که از اول فروردین ماه ساعت 17 از این شبکه پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آن آمده است: محسن اعتبار (بیژن امکانیان) معاون وزیر منابع و انرژی‌های پاک (معادل وزارت نیرو) در پی رسوایی مربوط به سد کوروچ، داوطلبانه از سمت خود استعفا می‌کند اما در این بین به ناگاه متوجه توطئه‌ای بزرگ می‌شود...

بازیگرانی از جمله: بیژن امکانیان، سام درخشانی، ستاره حسینی، فلور نظری و ... در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

*پایتخت 6

مجموعه تلویزیونی 'پایتخت' 6 به کارگردانی سیروس مقدم در ایام نوروز از شبکه یک پخش می‌شود و در  ساعت 24 از شبکه تماشا به روی آنتن می‌رود.

در این سریال محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، مهران احمدی، بهرام افشاری و سارا و نیکا فرقانی اصل به ایفای نقش پرداخته اند.

*نیل در خون

سریال تاریخی 'نیل در خون' به کارگردانی شوقی الماجری و به تهیه کنندگی هلال ارناووط از اول فروردین ماه ساعت 19 از شبکه تماشا پخش خواهد شد و به جریان حمله ناپلئون به مصر و مجاهدت‌ها و مقاومت‌های مردم این سرزمین در برابر اشغال کشورشان به دست استعمارگران فرانسوی می‌پردازد.

بازیگرانی همچون لیلی علوی، شریف سلامت و فرح یوسف در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

 سریال 'آچمز'  ساعت 20، سریال لیسانسه ها ساعت 21، سریال سرقت پول ساعت 22 و سریال فرار از زندان ساعت 23 طبق روال پیشین از این شبکه به روی آنتن خواهند رفت.

انتهای پیام

تاریخ درج : 1398/12/26
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :