دانش آی آر
ملت ايران در توسعه علمي منتظر هيچ کسي نمي‌مانند
تعداد بازدید : 6

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از افتتاح 10000 مترمربع فضای خوابگاهی در دانشگاه‌ها در دهه مبارک فجر با مشارکت دولت و خیرین خبر داد.

به گزارش ایسنا،‌ دکتر محمدتقی نظرپور ضمن بیان این مطلب گفت: در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، بیش از 10000 مترمربع فضای خوابگاهی، با اعتباری بالغ بر 136 میلیارد ریال مترمربع در دانشگاه‌ها از محل اعتبارات ملی و با مشارکت خیرین به بهره‌برداری رسید.

وی اظهار کرد: با عنایت به اینکه یکی از دغدغه های اصلی دانشگاه‌ها تامین تسهیلات رفاهی و خدماتی دانشجویان می باشد احداث فضاهای خوابگاهی به‌عنوان یکی از ضروریات رفاهی برای دانشجویان از محل اعتبارات ملی، مشارکت دانشگاه ها و کمک های خیرین در طی سال‌های گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور تصریح کرد: از سال 1398 تعداد 29 طرح خوابگاهی با زیربنای 73500 مترمربع با آورده 537 میلیارد ریال در دانشگاه ها و مراکز آموزشی در دست اجرا می باشند که برای تکمیل به اعتباری حدود 977 میلیارد ریال نیاز دارند.

به گفته معاون اداری، مالی و مدیربت منابع وزارت علوم، در سال جاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای اهداف و سیاست های دولت برای تکمیل 8 پروژه خوابگاهی، اعتباری حدود 75 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

انتهای پیام

تاریخ درج : 1398/11/24
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :