اخبار
منبع : www.zoomit.ir

موتورساز ایتالیایی ام وی آگوستا (mv agusta) اخیرا موتورسیکلت منحصربه‌فردی با نام f3 800 اسپرت معرفی کرده است که تمام منافع ناشی از فروش آن، برای حمایت از کودکان آسیب‌پذیر در سراسر جهان هزینه خواهد شد. در نتیجه، این موتورسیکلت جذاب در یک حراجی با قیمت 100،000 یورو (112،000 دلار) فروخته و این مبلغ به سازمان یونیسف اهدا شد. موتور f3 800 از پیشرانه 3 سیلندر با حجم 798 سی سی بهره می‌برد که در 13هزار دوربردقیقه، قادر به تولید 150 اسب‌بخار قدرت است.

ام وی آگوستا f3 800

موتورسیکلت قدرتمند جدید، در مسیر مستقیم به سرعتی بیش از 240 کیلومتربرساعت می‌رسد. با بهره‌مندی از نشان یونیسف در بدنه، خریدار موتورسیکلت منحصربه‌فرد ام وی آگوستا، بیش از 6 برابر قیمت مدل استاندارد برای نمونه‌ی f3 800 هزینه کرده است. تیمور سرداروف، مدیرعامل شرکت ام وی آگوستا می‌گوید:

بسیار خرسند هستم که موتورسیکلت خاص f3 800 unicef، چنین خریدار بخشنده‌ای پیدا کرده است. تمامی موتورسیکلت‌های ما دست‌ساز هستند و برای هر نمونه، غرور، علاقه و تجربه‌ای خاص به‌کار رفته است. مدل حاضر بسیار خاص است و از آنجا که برای هدفی خاص تولید شده، موجب غرور تمامی افراد دست‌اندر کار پروژه می‌شود. می‌خواهم از یونیسف ایتالیا که به ما اجازه‌ی همکاری در برنامه‌ی حمایت از کودکان آسیب‌پذیر را داد، تشکر کنم.

ام وی آگوستا f3 800

امسال، دومین سال برگزاری جشن تابستانی یونیسف محسوب می‌شود که با شرکت‌ بسیاری از افراد سرشناس برگزار شد. در حال حاضر، تنها موتورسیکلت f4 ساخت ام وی آگوستا از f3 800 سریع‌تر است و در مدل‌های مختلفی همچون rr، rc و lh44 (مدل مخصوص لوئیس همیلتون) قابل سفارش است. این موتورسیکلت قدرتمند، 212 اسب‌بخار قدرت و وزنی نزدیک به مدل f3 800 دارد.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *