اخبار
منبع : www.zoomit.ir

با بالاگرفتن نبرد بیشینه‌ی سرعت میان بوگاتی و کونیگزگ، خودروساز فرانسوی ایده‌ی شکستن رکورد سرعت را در سر می‌پروراند. استفان وینکلمن، مدیرعامل شرکت بوگاتی، به‌تازگی در مصاحبه‌ای با automobile magazine، به سوالاتی در رابطه با تولید نسخه‌ای قدرتمند از شیرون برای شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتربرساعت پاسخ داده است. وینکلمن تولید چنین نمونه‌ای را محتمل دانسته است؛ اما تولید این خودرو تا حدود زیادی به یک سازنده‌ی لاستیک مطمئن مخصوص رکورد سرعت نیاز دارد.

بوگاتی شیرون

وینکلمن در پاسخ به این سوال که آیا برای شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتربرساعت، قدرتی بیش از 1500 اسب‌بخار از پیشرانه‌ی 8 لیتری 16 سیلندر بوگاتی با 4 توربوشارژ لازم است یا خیر؛ به استفاده از پیشرانه‌ی الکتریکی در آینده‌ی نزدیک اشاره کرد و گفت:

 این فناوری هنوز آماده نشده است و نیاز به باتری کوچکتر، سبک‌تر و با ظرفیت بیشتر وجود دارد.

بوگاتی شیرون

رقابت برای شکستن رکورد سرعت 500 کیلومتربرساعت، اکنون در هیجان‌انگیز‌ترین مرحله خود قرار دارد. هنسی برای شکستن این رکورد، خودروی ونوم f5 را آماده کرده است، در حالی که کونیگزگ نیز مشغول ساخت مدلی مخصوص از یسکو است. افزون‌ بر این، شرکت آمریکایی ssc نیز اطمینان دارد که محصول جدیدش تنها خودرویی خواهد بود که به سرعت 500 کیلومتربرساعت دست می‌یابد.

shelby super cars tuatara  ssc

استفان وینکلمن در پاسخ به تولید کراس‌اور بوگاتی می‌گوید:

طراحی این خودرو تکمیل شده است و برخی مشتریان احتمالی آن را دیده‌اند. چند شخصیت شناخته‌شده در ولفسبورگ نیز خودرو را تحسین کرده‌اند.

با وجود این، به علت نبود بودجه‌ی کافی برای ساخت کراس‌اور جدید، تصمیم نهایی برای ساخت این خودرو هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اگر تولید این خودرو آغاز شود، باید کراس‌اوری الکتریکی را انتظار داشته باشیم.

بوگاتی شیرون

وینکلمن عقیده دارد که عرضه‌ی مدل کراس‌اور نسبت به خودروی سدان، با تقاضای بیشتری همراه می‌شود. وینکلمن در رابطه با تولید مدل روباز از بوگاتی شیرون نیز پاسخ می‌دهد: «منتظر باشیم و ببینیم چه می‌شود.»

بنابراین می‌توان مدل گرنداسپرت یا گرنداسپرت ویتس از بوگاتی شیرون را مدلی همچون ویرون انتظار داشت.

 


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *