اخبار
منبع : www.zoomit.ir

از برام شوت، رئیس هیئت مدیره آئودی سؤال پرسیده شد که آیا خودروی سوپراسپرت r8 نیاز به پیشرانه‌ی احتراق داخلی دارد؟ در آن زمان برام شوت اعلام کرد که آینده‌ی r8 هنوز مشخص نیست. گزارش جدید نشان می‌دهد که جانشین احتمالی آئودی r8، یک خودروی الکتریکی خواهد بود که در سال 2023 یا 2024 معرفی خواهد شد و آئودی آن را rs e-tron می‌نامد؛ تمام موارد یادشده همگی به لطف همکاری با ریمک (rimac) میسر خواهد شد.

audi r8 v10 / آئودی آر 8

طبق گفته‌های مجله‌ی car که جزئیات این خبر را فاش کرده است، آئودی می‌خواهد با خودروساز برقی کروات طرح‌های خود را به جلو ببرد؛ ریمک هم‌اکنون با پورشه کار می‌کند و شایعه شده که در آینده‌ی نزدیک با بوگاتی و احتمالاً لامبورگینی نیز همکاری خواهد داشت. تمام این برندها از گروه خودروسازی فولکس‌واگن هستند. به‌گفته‌ی این نشریه، ریمک چهار موتور برقی و باتری شارژ سریع برای آئودی عرضه می‌کند. سایر جزئیات اعلام نشده ولی قیمت این مدل باید کمی بیشتر از 200،000 یورو (حدود 225 هزار دلار) باشد؛ این خودروی الکتریکی به لطف سیستم تمام چرخ محرک قادر است در زمان 2/5 ثانیه از حالت سکون سرعت 100 کیلومتربرساعت برسد.

rimac / ریمک

اما این تمام جزئیات ماجرا نیست؛ در این نشریه همچنین آمده است که آئودی به جدیدترین فناوری باتری حالت جامد ریمک که باعث افزایش ظرفیت و شعاع حرکتی خواهد شد، دسترسی پیدا می‌کند. آئودی همچنین با پورشه همکاری می‌کند و ممکن است از قطعات پلتفرم j1 تایکان استفاده کند. گفته می‌شود این خودرو از شارژ بی‌سیم، شاسی مونوکوک آلومینیومی، شعاع حرکتی 480 کیلومتر و 938 اسب‌بخار قدرت برخوردار خواهد بود. همکاری ریمک با آئودی و سایر خودروسازان آلمانی می‌تواند مزایای بسیاری برای آن‌ها به همراه داشته باشد و پیشرفت بیشتری را زمینه‌ی محصولات برقی به همراه بیاورد.

آئودی

اگر آئودی در مورد ساخت خودروهای الکتریکی قصد جدی دارد، استفاده از یک خودروی سوپراسپرت برقی قدرتمند با شعاع حرکتی درخورتوجه و عملکرد بی‌نظیر می‌تواند راهی عالی باشد. بدیهی است از الان تا سال‌ 2023 اتفاقات زیادی می‌تواند رخ دهد که شاید این پروژه را کاملاً تغییر دهد یا متوقف کند. اما مدیر بخش تحقیق و توسعه آئودی اشاره کرده است که محصولات پرچمدار این برند باید برقی شوند.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *