دانش آی آر
در کدام رستوران‌هاي ارزان و شيک تفليس غذا بخوريم؟
تعداد بازدید : 144

محتوای اصلی این مطلب متعلق به سایت کجارو بوده و بخشی از آن در زومیت بازنشر شده است.

تفلیس فرصت‌های فراوان و متنوعی برای غذا خوردن دارد. برای هر بودجه‌ و سلیقه‌ای می‌توانید یک رستوران عالی در تفلیس پیدا کنید. بنابراین اگر برای سفر به تفلیس بودجه محدودی دارید لازم نیست خودتان را از رستوران رفتن که یکی از لذت‌های سفر است، محروم کنید.

اگر قصد دارید در تابستان امسال به تفلیس سفر کنید و جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی و طبیعی آن را ببینید و غذاهای محلی گرجستان را امتحان کنید، با کمک کجارو می‌توانید بهترین تور ارزان تفلیس را جست و جو کنید. کجارو امکانی برای شما فراهم می‌کند تا از طریق آن بهترین تور گرجستان را با جست و جو میان معتبرترین تورهای عرضه شده توسط آژانس‌های گردشگری مختلف، پیدا و خریداری کنید.

تنوع کافه‌ها رستوران‌ها و غذاخوری‌های تفلیس باعث شده که هر کسی با توجه به ذائقه و سلیقه و میزان بودجه سفر بتواند غذایی مناسب خود پیدا کند. انواع غذا برای گیاه خواران نیز در منوی رستوران‌ها وجود دارد. اگر دنبال رستوران‌های خوب و ارزان تفلیس هستید، این فهرست را از دست ندهید.

رستوران mafshalia

رستوران mafshalia گرجستان

رستوران mafshalia یکی دیگر از رستوران‌های خیلی ارزان تفلیس است. غذای اصلی در این رستوران غذایی به نام elarji است که با ذرت و نوعی پنیر تهیه می‌شود و کش‌دار و لذیذ است. غیر از elarji غذاهای دیگری هم در منو پیدا می‌شود که همگی غذاهای خاص و محلی منطقه هستند.

کافه وگان کیوی (kiwi vegan cafe)

رستوران kiwi vegan cafe

این کافه وگان یکی از معدود غذاخوری‌های کاملا وگان در شهر است. در این کافه منویی مفصل از انواع غذاهای از جمله کاری، ساندویچ، بوریتو و حموص دارد. میانگین قیمت غذاهای این کافه بین 6 تا 7 لاری است.

رستوران chemo kargo

رستوران chemo kargo

رستوران chemo kargo یکی دیگر از رستوران‌های ارزان تفلیس برای مسافرانی است که بودجه محدودی برای مسافرت دارند. منوی رستوران بسیار متنوع است و انواع غذاهای گرجستانی و اروپایی در آن پیدا می‌شود. اگر همراه‌با گروهی از دوستان خود سفر می‌کنید، در این رستوران می‌توانید غذاهایی سفارش دهید که در حجم زیاد سرو می‌شوند و می‌توانید چند نفری بخورید. قیمت این غذاها که انواع مختلفی هم دارد از 25 لاری شروع می‌شود و تا 58 لاری افزایش پیدا می‌کند.

هر روز از ساعت 10 صبح تا یک بامداد فرصت دارید تا به این رستوران سر بزنید و غذاهای آن را امتحان کنید.

رستوران moulin electrique

رستوران moulin electrique

رستوران moulin electrique یکی از رستوران‌های محبوب شهر هم برای اهالی و هم گردشگران است. این رستوران دو شعبه در تفلیس دارد یکی در خیابان فابریکا و دیگری در خیابان آبخازی. این رستوران دارای فضایی دنج و دوستانه است، صندلی در فضای باز دارد و منوی آن پر از غذاهای متنوع و لذیذ است که قیمت‌های معقول و مناسبی دارند. ساندویچ‌های این رستوران از 6 لاری شروع می‌شود و غذاهای اصلی بین 12/5 تا 15 لاری قیمت دارند. این رستوران غذاهای دیگری هم مثل انواع سوپ، سالاد و دسر را سرو می‌کند و انواع نوشیدنی متنوع هم در منوی آن وجود دارد.

هر روز از ساعت 11 صبح تا یک بامداد فرصت دارید تا در این رستوران غذا بخورید.

رستوران ukve

رستوران ukve تفلیس

رستوران ukve یک رستوران آسیایی، تایلندی و سوشی است. در این رستوران می‌توانید بهترین سوشی، غذاهای تهیه شده با نودل و انواع سوپ را با قیمت‌های مناسبی تهیه و نوش جان کنید. منوی رستوران بسیار متنوع است. اگر دوست ندارید در رستوران غذا بخورید می‌توانید غذای خود را از قبل به شکل آنلاین سفارش دهید و از رستوران تحویل بگیرید.

تاریخ درج : 1398/05/03
منبع خبر : www.zoomit.ir
نام : شهر :