اخبار
منبع : www.zoomit.ir

خنیاگر تهیه‌کننده‌ی تخصصی فیلم‌های آموزشی موسیقی با همراهی استادان بزرگ موسیقی ایران است. خنیاگر که از سال 1396 انتشار تولیدات خود را آغاز کرده است، حالا بیش از 18 مجموعه‌ی آموزشی تولید و با بیش از 14 استاد موسیقی ایران همکاری کرده است. مجموعه‌های خنیاگر با حضور تیم فیلم‌سازی قدرتمند و تدریس استادان باتجربه‌ی ایرانی، کیفیتی به‌نمایش گذاشته‌ است که می‌تواند شیوه‌ی آموزشی موسیقی را متحول کند.

رضایت کاربران و آزمون‌های خنیاگر برای تعیین میزان بازدهی این آموزش‌ها گواه این مسئله است. حالا خنیاگر در سال جدید، علاوه‌بر معرفی مجموعه‌های آموزشی و استادان جدید، امکاناتی به وب‌سایت خود اضافه کرده است که درادامه، شرح آن می‌آید.

رابط کاربری وب‌سایت خنیاگر بازطراحی شد

کاربردپذیری بسیار راحت‌تر و شمایل ظاهری زیبا و ساده‌سازی فرایندها ازجمله کارهای مهمی بود که در این وب‌سایت انجام شد. حالا می‌توان گفت خنیاگر ظاهری در شأن موسیقی و استادان و مخاطبان فرهیخته‌ی خود دارد و با اعتماد‌به‌نفس می‌تواند میزبان شما باشد. ناگفته نماند همیشه پشتیبانی خنیاگر برای راهنمایی شما آماده است.

می‌توانید نگاهی به خنیاگر جدید بیندازید و دیدگاه‌های خود را ارسال کنید. 

خنیاگر

فراهم‌شدن امکان پرداخت مستقیم ارزی برای کاربران خارج از ایران

گرچه شرایط خاص کشور تبادلات مالی در سطح جهانی را بسیار محدود کرده، خنیاگر تمام تلاش خود را کرده است تا شرایطی فراهم کند که ایرانیان خارج از کشور علاقه‌مند به استفاده از مجموعه‌های آموزشی بتوانند به‌راحتی و با کارت‌های بانکی خود هزینه‌ها را پرداخت و مجموعه‌های دلخواهشان را دریافت کنند.

حالا مجموعه‌های خنیاگر با قیمت‌هایی برمبنای «یورو» در تمامی دنیا دردسترس است و به‌راحتی و با هزینه‌ای ناچیز، تمامی ایرانیان در هر کجای دنیا می‌توانند این مجموعه‌ها را تهیه و استفاده کنند. قیمت مجموعه‌ها برای ایرانیان خارج از کشور به‌گونه‌ای در نظر گرفته شده است تا مخاطبان با هر سطحی از توان مالی، بدون نگرانی و به‌آسانی بتوانند موسیقی را آموزش ببینند.

بسته‌های اقتصادی؛ موسیقی بیشتر با پرداخت کمتر

با معرفی بسته‌های اقتصادی، هزینه‌ی آموزش موسیقی با خنیاگر حتی کمتر از قبل شده است. شیوه‌ی کار بسته‌های اقتصادی بدین‌شکل است که چند مجموعه‌ی مرتبط را خودِ خنیاگر انتخاب کرده است. برخی از این مجموعه‌های درون بسته اجباری و برخی اختیاری هستند. کاربر می‌تواند از میان مجموعه‌های اختیاری، برخی را حذف و برخی را انتخاب کند. درنهایت، چند مجموعه‌ی آموزشی به‌صورت هم‌زمان و با هزینه‌ی بسیار کمتر از خرید تکی همان مجموعه‌ها برای کاربر فعال خواهد شد. با این شیوه هر کاربر حداقل 120 هزار تومان کمتر پرداخت می‌کند.

بسته‌های اقتصادی نکات پنهانی نیز دارند که خودتان باید آن‌ها را کشف کنید.

انتشار مجموعه‌های جدید کمانچه و صداسازی و آواز

تا این لحظه از سال 1398، درکنار تکمیل مجموعه‌های قبلی و انتشار سطوح پیشرفته‌تر، دو مجموعه‌ی جدید نیز به خنیاگر اضافه شده است: آموزش کامل ساز کمانچه با تدریس حسام اینانلو و مجموعه‌ی صداسازی و مبانی آواز با تدریس هانیه کیان.

نمونه‌هایی از این آموزش‌ها را می‌توانید در اینستاگرام خنیاگر ببینید. شایان ذکر است جلسات ابتدایی تمامی مجموعه‌ها رایگان است که می‌توانید از طریق وب‌سایت آن‌ها را تماشا کنید.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *