دانش آی آر
اضطراب در افراد مبتلا به اختلال وسواس جبري و معتاد
تعداد بازدید : 155

به منظور توسعه همکاری‌های علمی پژوهشی در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش ایسنا، جلسه مشترک مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با هدف امضاء تفاهم نامه همکاری بین این دو کانون تفکر و با حضور دکتر احمدی مشاور وزیر و رییس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و دکتر سلگی رییس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و جمعی از مدیران برگزار شد.

دکتر احمدی پس از معرفی و ارائه گزارشی از فعالیت‌های مرکز به لزوم همکاری مرکز و پژوهشگاه اشاره کرد و گفت: تنظیم این تفاهم‌نامه نقطه شروع خوبی برای همکاری است.

وی تاکید کرد: مفاد این تفاهم‌نامه باید خیلی زود اجرایی شود.

به گفته رییس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، استفاده از ظرفیت کرسی ترویج علم یونسکو، آینده‌پژوهی در نظام فرهنگی و بررسی شاخص‌های فرهنگی در علم‌سنجی محورهایی است که می‌توان همکاری‌های خوبی بین مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات آغاز شود.

دکتر سلگی نیز پس از معرفی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات و فعالیت‌های آن تاکید کرد: ترویج علم در حوزه فرهنگ عمومی، نوآوری و فناوری فرهنگی و انتشار ترجمه‌های مشترک در محور جامعه، فرهنگ و دانشگاه حوزه‌هایی است که می‌توان در آنها همکاری‌های خوبی را شروع کرد.

براساس اعلام روابط عمومی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در انتهای جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات به امضاء رسید.

انتهای پیام

تاریخ درج : 1398/04/15
منبع خبر : www.isna.ir
نام : شهر :