اخبار
منبع : www.zoomit.ir

اپلیکیشن raw+ یک برنامه‌ی عکاسی مینیمال برای دستگاه‌های آیفون، آیپد و آیپاد تاچ است. این برنامه برای افراد حرفه‌ای و حساس‌به تنظیمات دوربین ساخته شده است که در آن نوردهی (iso و سرعت شاتر) همواه به‌شکل دستی انجام می‌شود. علاوه‌براین، هر زمان که بخواهید، می‌توانید فوکوس را خودتان کنترل کنید و تراز سفیدی مدنظرتان را انتخاب کنید.

raw+

درواقع raw+ اصلا حالت تنظیم نوردهی خودکار ندارد؛ به‌همین‌دلیل، اگر با تنظیم‌کردن دستی آن راحت نیستید، بهتر است اپلیکیشن‌های دیگر را امتحان کنید؛ اما اگر علاقه‌مندبه تنظیمات دستی هستید، شاید سادگی و دردسترس‌بودن این امکانات در این برنامه برایتان لذت‌بخش و کاربردی باشد. درصورت استفاده‌از آیفون‌های 6s و se یا جدیدتر، می‌توانید از قسمت تنظیمات انتخاب کنید که تصاویر به‌صورت خام، با فرمت jpg یا به هر دو شکل ذخیره شوند. در سایر دستگاه‌ها، عکس‌ها با فرمت jpg ذخیره می‌شوند. همچنین امکانات مفیدی مانند بافت‌نگار (هیستوگرام) و اخطار قسمت‌های بسیار روشن یا تاریک وجود دارد که می‌توانید از قسمت تنظیمات آن‌ها را فعال کنید.

raw+

نهایتا raw+ یک اپلیکیشن جالب و کم‌حجم است که می‌تواند نیازهای حرفه‌ای شما را در قالبی ساده برآورده کند. ثبت 100 تصویر اول با این برنامه رایگان است و با پرداخت 4.99 دلار برای یک‌بار، می‌توانید این محدودیت را برطرف کنید. کاربران اپ‌استور نیز رضایت خوبی از raw+ داشته‌اند و این اپلیکیشن موفق‌به کسب امتیاز 4.5 شده است.

نکات مثبت

  • طراحی ساده
  • امکان ذخیره‌ی فایل خام تصویر
  • نمایش بافت‌نگار (هیستوگرام)
  • اخطار قسمت‌های بسیار روشن یا تاریک

نکات منفی

  • محدودیت صدتایی ثبت تصویر در حالت رایگان
دانلود اپلیکیشن

طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی



جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *