اخبار
منبع : www.zoomit.ir

نمایشگاه خودرو ژنو 2019 امسال هم باشکوه و سرشار از رویدادهای متنوع بود. خودروها و فناوری‌های متعددی در ژنو معرفی شدند و نویسندگان زومیت مطالب مختلفی درباره‌ی آن‌ها به‌اطلاع مخاطبان رساندند. در کمتر از یک هفته، حدود 40 مقاله و خبر با موضوع نمایشگاه خودرو ژنو 2019 در وب‌سایت زومیت منتشر شد که در‌مقایسه‌با تمامی رسانه‌های خبری فارسی‌زبان، بی‌نظیر بود. به‌همین‌دلیل، تصمیم گرفتیم از مخاطبان زومیت نظرسنجی کنیم تا براساس علایق آن‌ها، نمایشگاه‌های خودرو و دیگر رویدادهای مرتبط با این صنعت را پوشش دهیم.

نمایشگاه ژنو

هرچند بازار خودروِ ایران جایی برای خودروهای مدرن و نسبتا گران‌قیمت خارجی ندارد، علاقه‌مندان اخبار و رویدادهای مرتبط با صنعت جهانی خودرو و حتی ابرخودروهای میلیون‌دلاری را با حساسیت دنبال می‌کنند. معمولا هزاران نفر در یک روز، مطالب زومیت با موضوع جدیدترین اخبار صنعت خودروسازی جهان را مطالعه می‌کنند. این موضوع اهمیت نظرسنجی از مخاطبان را افزایش می‌دهد تا بنا به سلیقه‌ی آن‌ها در زومیت، پربازدیدترین وب‌سایت اخبار علمی ایران، عمل شود.

koenigsegg jesko
کونیگزگ یسکو (koenigsegg jesko

نظرسنجی از خوانندگان زومیت و علاقه‌مندان نمایشگاه خودرو ژنو به دو قسمت تقسیم شد. در نظرسنجی اول، درباره‌ی محبوبیت گروه‌های مختلف خودروها سؤال شد تا مشخص شود بین ابرخودروها، سوپراسپرت‌ها، مدل‌های مفهومی، محصولات جاده‌ای معمولی و خودروهای تیونینگ‌شده، کدام‌یک برای مخاطبان جذابیت بیشتری دارند. نظرسنجی دوم با تمرکز بر مهم‌ترین رونمایی‌ها در نمایشگاه خودرو ژنو 2019، از میان بوگاتی لاواچو نویر، کونیگزگ یسکو، پینین فارینا باتیستا، استون مارتین لاگوندا و هیوندای سوناتا انجام گرفت.


bugatti la voiture noireبوگاتی لاواچو نویر (la voiture noire)

در پایان نظرسنجی، مشخص شد کابران زومیت به اخبار و رویدادهای مرتبط با ابرخودروها و سوپراسپرت‌ها علاقه‌ی بیشتری دارند. این کلاس خودرویی برای بیش از 50 درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، درمقایسه‌با مدل‌های مفهومی و جاده‌ای و تیونینگ‌شده اهمیت بیشتری داشت. همچنین در نظرسنجی مربوط‌به انتخاب مهم‌ترین رویداد نمایشگاه خودرو ژنو 2019، خبر رونمایی بوگاتی لاواچو نویر با کسب 51درصد آراء، محبوب‌تر از محصولات کونیگزگ، پینین فارینا، هیوندای و استون مارتین بود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *