دانش آی آر
زوم اپ: runkeeper؛ اپليکيشني براي تناسب اندام مخصوص همه کاربران ورزشکار و غير ورزشکار
تعداد بازدید : 128

چند هفته پیش از آغاز نمایشگاه sema در لاس‌وگاس، شورولت اعلام کرد که رنگ جدیدی برای مدل فیس‌لیفت کامارو طراحی کرده است. ششمین رنگ استاندارد کارخانه‌ای شورولت کامارو 2019 با نام شوک (shock) که ترکیب زرد و سبز یا فسفری است، درکنار آبی ریورساید متالیک، کراش و خاکستری متالیک قرار می‌گیرد.

2019 chevrolet camaro / شورولت کامارو 2019 فیس‌لیفت

همچنین طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی جدید برای شورولت کامارو 2019 فیس‌لیفت وجود دارد. این مجموعه شامل اسپویلر باله سیاه، در باک بنزین فیبر کربنی، لوگوی سیاه کامارو روی گلگیرها، ورودی هوای  جدید، صندلی‌های ریکارو (recaro)، ترمز جلوی برمبو و قطعات تعلیق شورولت کامارو 1le می‌شود. ورودی هوای سرد در تمام 50 ایالت آمریکا برای مشتریان موجود خواهد بود. 

شبکه تولید و توزیع گسترده لوازم جانبی، قطعات یدکی و اجزای عملکردی شورولت به خریداران کامارو این شانس را می‌دهد که بتوانند خودروی خود را به سطح بالاتری ارتقا دهند. نمایشگاه سفارشی‌سازی خودرو sema، فرصتی پدید آورده است تا توانایی شرکت‌های مختلف در زمینه تیونینگ و لوازم جانبی به نمایش گذاشته شود. شورولت همچنین در این نمایشگاه از مدل کانورتیبل کامارو lt با رنگ جدید رونمایی کرد که با لوازم جانبی اضافی ارائه می‌شود.  

2019 chevrolet camaro / شورولت کامارو 2019 فیس‌لیفت

استیو ماجوروس، مدیر بازاریابی شورولت در زمینه خودروهای سواری و کراس‌اور گفت:

نگاه تازه‌ای به شورولت کامارو 2019 وجود دارد که با تقویت پیشرانه، فناوری‌های جدید و گزینه‌های اختیاری بیش‌تر همراه شده است. کامارو مکان خوبی برای شخصی‌سازی است و رنگ جدید شوک و لوازم جانبی موجود، امکانات زیادی برای مشتریان فراهم می‌کند.

2019 chevrolet camaro / شورولت کامارو 2019 فیس‌لیفت

مدل فیس‌لیفت شورولت کامارو 2019 با رنگ بدنه جدید در کنار گزینه‌های قبلی پیشرانه ارائه می‌شود. نمونه 2 لیتری چهار سیلندر، 3.6 لیتری خورجینی 6 سیلندر و 6.2 لیتری خورجینی هشت سیلندر به‌عنوان گزینه‌های موجود مطرح شده‌اند؛ قدرتمندترین پیشرانه در نسخه کامارو ss، قادر است 455 اسب بخار قدرت تولید کند. مشتریان می‌توانند با انتخاب قطعات و تحویل در خانه، آن‌ها را نصب کنند یا این‌که همه‌چیز را به نمایندگی مجاز فروش بسپارند. سفارش قطعات و لوازم جانبی جدید از طریق وب‌سایت شورولت امکان‌پذیر است. 

تاریخ درج : 1397/08/10
منبع خبر : www.zoomit.ir
نام : شهر :