اخبار
منبع : www.zoomit.ir

همراه اول در «ایران تلکام 2018» با شعار «هوشمندی، همراه اول تو» در سالن‌های اختصاصی 7، 25a و فضای باز، با رویکرد ارائه خدمات نسل‌های 3، 4 و 4.5 تلفن همراه، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات نوین خود را عرضه می‌کند.

همراه اول، به عنوان اپراتور پیشرو در حرکت به سوی 5g در کشور، با اختصاص فضایی برای تجربه سرویس‌ها و بخصوص نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه، معرفی و تست فناوری 5g با همکاری آزمایشگاه شبکه‌های مخابراتی نرم‌افزار محور دانشگاه صنعتی شریف اقدام به طراحی و پیاده‌سازی پلتفرم e‌2e شبکه‌ی 5g مبتنی بر رایانش ابری کرده است. کارخانه‌های هوشمند آتی، استفاده از فناوری‌های پوشیدنی نظیر حسگرهای مغزی، طراحی دروازه‌بان هوشمند و سرویس‌های v2x (ارتباط ماشین با نودهای شبکه) از جمله کاربردهای طراحی شده بر روی این پلتفرم هستند که در نمایشگاه تلکام در معرض دید عموم و متخصصین قرار می‌گیرند. همچنین در این نمایشگاه، سرویس جراحی از راه‌ دور با همکاری دانشگاه تربیت مدرس ارائه می‌شود که در آن علاوه بر طراحی و ساخت ربات بومی، جراحی کرانیوتومی برای خونریزی مغزی حاد به صورت از راه دور انجام خواهد شد.

معرفی باشگاه فیروزه‌ای، ارائه کلیه خدمات همراه اول در نمایندگی مستقر در نمایشگاه، تعویض سیم کارت به یوسیم، معرفی سامانه «همراه یار»، معرفی بسته‌های اشتراکی دیتا، معرفی «بسته دلخواهت را بساز»، «بسته‌های قیمتی دیتا و مکالمه»، مدار فیروزه‌ای و... از دیگر خدمات همراه اول در نمایشگاه امسال است.

اپراتور اول در بخش خدمات ارزش افزوده، با تمرکز بر خدمات نوین، محتوای غنی و اپلیکیشن‌های کاربردی، با خدمات و پلتفرم‌های هوشمند، حدود 20 سرویس از قبیل سرویس سامانه صیاد بانک مرکزی، جدید‌ترین آواهای انتظار، سرویس رایانش ابری، سرویس‌های پرداخت، اپلیکیشن خدمات خودرو شخصی، بازی‌های مبتنی بر واقعیت افزوده، سرویس‌های هواداری در حوزه‌های ورزش، فرهنگ، هنر و خدمات متنوع دیگر را رونمایی و معرفی خواهد کرد.

در حوزه اینترنت اشیاء با رویکرد استفاده حداکثری از منابع داخلی و بومی‌سازی، دستاوردهای همراه اول در کنتورخوانی هوشمند با تمرکز بر پروژه‌ی ملی هوشمندسازی کنتورهای گاز و معرفی کنتور و ماژول nb-iot تولید داخل ارائه شده است. علاوه بر این با توجه به اولویت‌های کشور در راستای مدیریت بهینه‌ی منابع ملی، پروژه‌‌های «فهام» و «سپهتن» در کنار مفاهیم کشاورزی هوشمند و پایش هوشمند ناوگان شهری مطرح شده است.

توسعه درگاه‌های فروش مستقیم با نسخه‌ی جدید فروشگاه آنلاین به نشانی shop.mci.ir، ایجاد سامانه 8962 جهت ارسال سیم کارت های usim به درب منزل، حراج خیریه‌ی شماره‌های رند و اختصاص درآمد حاصل از آن برای مدرسه‌ سازی در مناطق محروم، برپایی فروشگاه جهت دسترسی آسان مشترکین همراه اول به انواع محصولات و خدمات از جمله ارائه و معرفی و فروش نقدی و اقساطی مودم‌های همراه، رونمایی از رنج جدید شماره‌های همراه اول در سامانه‌ی گلچین و ارائه سیم کارت انارستان از دیگر برنامه های اپراتور اول در نمایشگاه ایران تلکام 2018 است.

«حرکت اول»، به عنوان بخش سرمایه‌گذاری گروه ارتباطات سیار ایران در زمینه‌ی حمایت از کسب و کارهای نوپای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در حمایت، شتاب‌دهی و سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای نوآور و نوپا را در این نمایشگاه معرفی می‌کند. 

تشریح فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه‌ی مسؤولیت اجتماعی (csr)، رعایت الزامات ایمنی در برابر تشعشع، تعالی سازمان و جذب و استخدام، در کنار مسابقه و سرگرمی از دیگر برنامه‌های همراه اول در نمایشگاه عنوان شده است. همچنین همراه اول همچون سال‌های گذشته، امسال نیز برای تعامل بهتر با خبرنگاران، در سالن اختصاصی اصلی خود (سالن7)، «اتاق خبر» در نظر گرفته است. 

گفتنی است نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی، 11 تا 14 مهرماه از ساعت 9 تا 17 با حضور بیش از 230 شرکت داخلی و شرکت خارجی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM