اخبار
منبع : www.zoomit.ir

گزارش سرویس رسانه‌ای cnbc در مورد تبلیغات گوگل به‌تازگی منتشر شده است و خبر مهم آن، لغو محدود ممنوعیت تبلیغات ارز رمزنگاری شده است. این رفع محدودیت، به صرافی‌های قانونی ارزهای دیجیتال امکان می‌دهد تا تبلیغات مورد نظر خود را در کشورهای آمریکا و ژاپن از سیستم تبلیغات گوگل خریداری کنند. این لغو محدودیت،‌ از  9 مهر (ماه آینده‌ی میلادی) اجرایی می‌شود.

ممنوعیت تبلیغات ارزهای دیجیتال از فروردین امسال (ماه مارس سال میلادی) اعلام شد. این محدودیت به‌خاطر افزایش بی‌رویه‌ی تبلیغات سکه‌های دیجیتال (ico) و دشواری تشخیص کلاهبردارها از فعالان قانونی لحاظ شد. البته گوگل هنوز هم تبلیغات ico را قبول نخواهد کرد؛ چرا که آنها را روش‌هایی بدون قانون محکم برای جذب سرمایه می‌داند. علاوه بر این موارد،‌ تبلیغات کیف پول‌های ارزهای رمزنگاری شده و مشاوره‌ی تجارت این ارزها نیز در گوگل ممنوع خواهد ماند.

دلیل رفع محدودیت توسط گوگل هنوز مشخص نیست؛ اما به‌نظر می‌رسد این شرکت به این نتیجه رسیده است که هایپ (hyip) دروغین پیرامون ارزهای دیجیتال و افزایش ناگهانی قیمت آنها،‌ تقریباً به پایان رسیده است. فیسبوک که اولین محدودیت گسترده در برابر تبلیغات ارزهای دیجیتال را از دی ماه 1396 (ژانویه‌ی 2018) اجرا کرد، در خرداد امسال (ماه ژوئن) محدودیت‌های خود را برای برخی تبلیغات این ارزها برداشت.

البته فیسبوک نیز هنوز تبلیغات ico را ممنوع قلمداد می‌کند و از شرکت‌ها می‌خواهد تا قبل از تبلیغات در مورد ارزهای دیجیتال، فرم‌های مخصوص آن را پر کرده و فرآیند تأیید را سپری کنند. در نهایت به‌نظر می‌رسد گوگل نیز حاضر به از دست دادن دلارهای باارزش تبلیغات نشده است.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM