اخبار
منبع : www.zoomit.ir

داستان و روایت یک قصه در قالب بازی‌های ویدیویی اگرچه از زمان تولد این مدیوم وجود نداشته اما کم‌کم وقتی مکانیزم‌ها شکل گرفتند، نیاز به تعریف یک روایت در بازی‌ها هم احساس شد. بازی‌های زیادی در این چند سال پرچمدار روایت داستان و شخصیت پردازی شدند. بازی مثل سینما یک مدیوم ستاره‌ساز و ستاره‌محور نیست. اگر در سینما، بازیگران و کارگردان‌ها به ستاره تبدیل می‌شوند، در بازی‌های ویدیویی این شخصیت‌ها هستند که ستاره می‌شوند و در یادها باقی می‌مانند. 

امروز در جدیدترین اپیزود از زوم‌کست زومجی سراغ همین موضوع رفتیم و با متین ایزدی به گپ‌و‌گفتگو درباره موضوعی نشستیم که چند سالی است با فراگیر شدن بازی‌های چند نفره، چندین و چند بار از زبان کارگردان‌های بازی‌ شنیده‌ایم؛ اینکه داستان و بازی‌های تک‌نفره به کجا می‌روند و آیا به طور اخص، بازی‌های سبک بتل رویال می‌توانند تهدیدی برای این فرم از بازی‌ها باشند؟

جواب این سوال و بحث درباره اهمیت روایت داستان در بازی‌ها را در این زوم‌کست ببینید و بشنوید:

دانلود از آپارات ' تماشا در یوتیوب


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM