اخبار
منبع : www.isna.ir

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: مدیران فرهنگی واحدهای دانشگاهی باید در ماه ضیافت خداوند در زمینه قرائت و تفسیر قرآن و برنامه‌ریزی لازم در استان گیلان اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسین صفوی در سیزدهمین جلسه شورای دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ضمن تبریک ماه رمضان، اظهار کرد: تجلی رحمانیت خداوند در زمان ظهور متجلی شده و انسان در این دوران رشد خواهد کرد و انسان‌های متقی و مؤمن در آخرت از آن بهره‌مند خواهند شد.

وی ادامه داد: رمضان، ماه بارش رحمت پروردگار است که در این ماه باید از این فرصت بدست آمده در جهت سوزاندن گناهان استفاده کرد و با خواندن و تفسیر قرآن در ماه بهار قرآن نزول برکات باریتعالی را برای خود تضمین کنید.

صفوی با بیان این‌که حضرت امام (ره) در این ماه چندین بار قرآن را ختم می‌کردند، تصریح کرد: مدیران فرهنگی واحدهای دانشگاهی باید در ماه ضیافت خداوند در زمینه قرائت و تفسیر قرآن و برنامه‌ریزی لازم در استان گیلان اقدام کنند.

در ادامه دکتر تیمور آمار، رئیس شورای دانشجویی فرهنگی استان گیلان و معاون دانشجویی فرهنگی واحد رشت با ارائه گزارش مبسوطی از روند فعالیت‌های دانشجویی و فرهنگی در واحدهای دانشگاهی استان گیلان، بر انجام برنامه‌های تکلیفی این حوزه به‌ویژه مشارکت فعال واحدها در طرح ولایت تاکید کرد.


انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *