اخبار
منبع : www.isna.ir

با حضور 6 شرکت ایرانی فعال در حوزه‌ فناوری‌ نانو در نمایشگاه chinaplas2018 چین، زمینه برای فروش فناوری و محصولات این شرکتها در حوزه‌ پلیمر و پلاستیک به شرکت‌های چینی فراهم شد.

به گزارش ایسنا، 6 شرکت‌ ایرانی فعال در حوزه‌ فناوری‌ نانو، با شرکت در نمایشگاه  chinaplas2018 توانمندی خود را به شرکت‌های چینی عرضه کردند. در نشست‌های علمی این نمایشگاه که در محل نمایشگاه برگزار شد، یکی از بزرگترین شرکت‌های پلیمر و پلاستیک چین، میزبان شرکت‌های نانوفناور ایرانی بود و با برگزاری جلسات فرصت‌های همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسات مقرر شد شرکت‌های ایرانی نمونه‌های اولیه از محصولات خود را به طرف چینی ارسال کنند تا در مذاکره‌ تکمیلی آتی درباره‌ همکاری مشترک تصمیم‌گیری شود.

در نشست مشترک دیگر، شرکت‌های نانوی ایرانی توانمندی‌ها و فناوری‌های خود را با حضور مدیر و کارشناسان پاویون ملی ایران معرفی کردند.

پاویون ملی ایران که با همکاری مشترک معاونت علمی و فناوری ایران، منطقه آزاد شانگهای، سازمان توسعه‌ تجارت، اتاق بازرگانی ایران و چین در اسفند سال قبل افتتاح شده‌ است، از بخش‌های فرش، توریست، صنایع غذایی، صنایع دستی، پلیمر و پتروشیمی و سنگ و مواد معدنی و فناوری‌های پیشرفته تشکیل شده ‌است که 150 مترمربع از فضای این پایون به ارائه 100 محصول از شرکت دانش‌بنیان ایرانی اختصاص داده شده‌ است.

قرار است در خرداد ماه امسال مدیر پاویون ملی ایران از شرکت‌های فناور ایرانی در ایران بازدید کند تا از نزدیک با توانمندی‌های این شرکت‌ها بیشتر آشنا شود.

انتهای پیام


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازی

جدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *