دانش آی آر
سوالي ساده : چرا بعد از مدتي رژيم هاي لاغري بي اثر ميشوند؟؟ و چاقي برميگردد
تعداد بازدید : 1104
سوالی ساده : چرا بعد از مدتی رژیم های لاغری بی اثر میشوند؟؟ و چاقی برمیگردد

اول از همه بدونید که اگه چاق باشین چکار میکنین!!
خب اول میرین عطاری و میبینین درو دیوار رو پرکردن از انواع آگهی لاغری سعی میکنین بادقت!!!مطالعه کوتاهی بکنین و آخر تصمیم میگیرین بی ضرر ترین دارو ها رو بگیرین مثلا چای سبز دارچین و...
خب .درسته زمان بهتون نشون میده که فایده ای ماندگار نداشت.

حالا چکار کنم ؟پیش بسوی داروخانه و یه مشت داروهای گرون قیمت و .....
این هم نه فایده نداشت .

خب مردم چیکار میکنن ؟ میرن باشگاه .
به نظر خیلی عالی میاد ثبت نام در باشگاه با انواع روشها !!!! شش ماه بعد وقتی رها کردید... خیر هیچ اتفاقی نیفتاد و همه تلاش ها از بین رفت...

آقا اصلا مثل خیلی ها !! کم خوری میکنم !!! یه هفته بعد .... خب اینم نشد

میرم دکتر تغذیه با روش کنترل کالری و .... شش ماه بعد ... نه نمیشه ... اصلا بدن من از سنگه !!

دیگه خسته شدم .

بابا پس جراحی رو برای چی گذاشتن و .... بالاخره پس از مدتی به تجربه های تلخ !خواهید دانست که هر فردی باید ابتدا سیستم مزاج و طبع خود را بشناسد (که ممکن است تک تک اعضای خانواده هم باهم تفاوت داشته باشند) و بعد از این شناخت اقدام به گرفتن رژیم غذایی متناسب با مزاج و متابولیسم خود بکند تا یک بار برای همیشه پرونده این موضوع تکراری را ببندد.

روش درمانی موسسه سیب دایت از سال 1378 تا کنون بر پایه متابولیسم و مزاج شناسی و ادغام تغذیه در طب سنتی با علم تغذیه مدرن بوده است.

 در این روش با همکاری تیمی از متخصصان زبده تغذیه و تیم پزشکان طب سنتی و متخصصین غدد سیستم طبع و مزاج و متابولیسم اختصاصی شما را مشخص کرده و پس از آن به معنای واقعی کلمه رژیم درمانی صورت میگیرد. 

نتیجه های 3 گانه قابل پیش بینی:

در درجه اول سلامتی
در درجه دوم هدف اصلی رژیم درمانی (چاقی لاغری و ...)
در درجه سوم تعادل عمومی بدن

با روشی نوین و ابتکاری جهت تسریع در شناسایی سیستم بدنی شما و ثبت درخواست رژیم و همچنین مشاهده آسان و لحظه ای رژیم خود میتوانید از طریق ربات تلگرام موسسه سیب دایت اقدام به درخواست رژیم نمایید.


دوستان عزیز اول مزاج و طبع شخصی خودتان را بشناسید و بعد از آن خواهید دانست که هر شخصی نیاز به رژیم غذایی خاص خود دارد و یک نسخه و یک غذا یا یک گیاه و یا هر دمنوشی برای لاغری و یا افزایش وزن برای همه افراد مفید نیست.ضمنا میتوانید از طریق همین سامانه تلگرامی سوالات خود را مستقیما از دکتر بپرسید و پاسخ خود را به صورت شخصی در تلگرام خود دریافت نمایید.

 سلامت و پایدار باشید
تاریخ درج : 1394/12/27
منبع خبر : https://telegram.me/SibDietBot
نام : شهر :