دانش آی آر
عرضه «پرندگان خشمگينِ جنگ ستارگان» ويژه اندرويد و ios از 18 آبان ماه
تعداد بازدید : 1691

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه « خوک های خبیث » توسط rovio و تبدیل آن به بازی شماره یک اپ استور نمی گذرد که خبرهای فراوانی درباره بازی بعدی این شرکت در دور و اطراف اینترنت به چشم می خورند. چند روز پیش در نارنجی خواندید که این شرکت با انتشار عکسی خبر از عرضه نسخه جدیدی از بازی انگری بردز داده است. حال می دانیم که قرار است با اجازه جرج لوکاس افسانه ای (کارگردان سری فیلم های جنگ ستارگان)، angry birds star wars از تاریخ 8 نوامبر (18 آبان) به بازار عرضه گردد. این بازی به طور همزمان برای ابزارهای اندرویدی و ios منتشر شده و همچنین مجموعه ای از بازی های تخته ای ، اسباب بازی ها و لباس های ویژه آن عرضه خواهند شد.

آن گونه که از عکس های منتشر شده بر می آید، قرار است پرنده قرمز نقش لوک اسکای‌واکر را بازی خواهد کرد و البته هر یک از پرندگان هم نقش هایی مرتبط با سری جنگ ستارگان را برعهده خواهند داشت. همچنین قرار است خوک های بد داستان هم نقش امپراطوری شیطانی را بازی کنند.

بازیکنان در این مجموعه به مبارزه در مکان های کلاسیک جنگ ستارگان می پردازند و همچنین از افکت های جاذبه ای شبیه angry birds space برخوردار خواهند بود. و البته به طور حتم این بازی بدون صداهای خارق العاده و خاطره انگیز جنگ ستارگان چیزی کم خواهد داشت. پیشنهاد می کنم در روزهای آتی، صفحه تامبلر پرندگان خشمگین را از دست ندهید.

در ادامه مطلب می توانید برخی عکس های مرتبط با سری جدید پرندگان خشمگین را ببینید.


angrybirdsstarwars-001-narenji-ir.jpg

hasbro-star-wars-angry-at-at-attack-game-002-narenji-ir.jpg

hasbro-star-wars-early-angry-birds-figure-pack-003-narenji-ir.jpg

rubies-star-wars-angry-birds-costumes-004-narenji-ir.jpg

star-wars-angry-birds-plush-1-005-narenji-ir.jpg

تاریخ درج : 1391/07/17
منبع خبر : http://narenji.ir
نام : شهر :