دانش آی آر
براي درمان شوره سر چکار کنيم؟
تعداد بازدید : 766

برخی افراد دچار شوره سر هستند که توصیه می کنیم متن زیر را به دقت بخوانند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، بهتر است قبل از استفاده از هر ماسکی صورت را بخور داده و پوستش را نازک نمایید تا اثرات ماسک دوچندان گردد.

نکته مهم در استفاده از ماسک ها این است که هرگز ماسک را در زیر چشم و یا روی پلک چشم نزنید و اطراف چشم را از بالای ابرو تا زیر چشم به صورت دو دایره خالی از ماسک رها کنید.

نکته مهم در استفاده از ماسک ها این است که پس از گذاشتن هر نوع ماسکی به محض احساس سوزش یا خارش، پوست را با آب نیمه سرد بشویید زیرا ممکن است پوست شما به آن ماسک حساسیت داشته باشد
 
شامپو برای درمان شوره سر

دو قاشق چایخوری اکلیل کوهی و 2 قاشق چایخوری آویشن را در یک کاسه ریخته و 2 سوم فنجان آب جوش به آن اضافه کنید و در ظرف را بگذارید و اجازه دهید تا مدت 20 دقیقه خیس بخورد

آب مخلوط بالا را بعد از 20 دقیقه بگیرید و درون بطری بریزید و سپس سرکه سیب را اضافه کرده و هم بزنید. بطری را در محل خشک و خنک نگهداری نمایید. سر خود را بعد از شستن با شامپو آبکشی کنید. کمی از محلول داخل بطری بر روی سر ریخته و ماساژ دهید . قبل از خوابیدن در بین دفعات شامپو کردنها، سر خود را با مقداری از محلول ماساژ دهید. اینکار می تواند شوره سر شما را از بین ببرد.

تاریخ درج : 1391/07/17
منبع خبر : peykeiran.com
نام : شهر :