اخبار
منبع :

بازی‌های لندن سبزترین المپیک شناخته شد

کمیسیون ویژه‌ای که مسئول بررسی آثار زیست محیطی رقابت‌های المپیک 2012 در طول دو هفته برگزاری آن بوده است، بازی‌های لندن را سبزترین المپیکی خوانده که تاکنون برگزار شده است.

کمیسیون مستقل "لندن 2012پایدار" وضعیت زیرساخت‌های بخش حمل و نقل لندن را که ورزشگاه‌های اصلی المپیک در شرق این شهر را به مناطق مختلف آن وصل می‌کنند، عالی توصیف کرده و از آن تقدیر کرده است.

این کمیسیون روند بازیافت و بازسازی در جریان بازی‌های 2012لندن را هم یک موفقیت توصیف کرده است.

در عین حال، این کمیسیون اضافه کرده است که می‌توان برای آنکه آثار (زیست محیطی) بازی‌های المپیک آتی بر افراد و کره زمین به کمترین حد ممکن برسد، تمهیدات بیشتری در پیش گرفت.

شان مک کارتی، رئیس این کمیسیون گفت که مدال طلای "پایداری" به لندن اهدا می‌شود.

او اضافه کرد که شرایط لندن در طول المپیک 2012 باعث شده است شهرهای میزبان بازی‌های المپیک آینده با شاخص‌ها و معیارهای بالایی روبه‌رو باشند.

او گفت که امیدوار است میزبانان بعدی المپیک بتوانند ثابت کنند که می‌توانند در این زمینه بهتر عمل کنند.

بازی‌های المپیک پیشین به دلیل آثار منفی زیست‌محیطی از جمله حجم زباله تولیدی، ضایعات در روند ساخت‌وسازها و حمل و نقل مورد انتقاد بوده‌اند.

لندن در زمان رقابت برای میزبانی بازی‌های المپیک2012اعلام کرد که "پایداری" از اصلی‌ترین محورهای مورد توجه در روند برنامه‌ریزی برای میزبانی این رقابت‌ها خواهد بود.

کمیسیون مستقل بررسی آثار زیست‌محیطی المپیک 2012اعلام کرده است که سازمان‌دهندگان المپیک لندن به بخش زیادی از اهدافی که تعیین کرده بودند، دست یافته‌اند.

احداث دست‌کم یک چهارم سالن‌ها و محل‌های برگزاری رقابت‌های المپیک با مصالح بازیافتی از جمله مواردی بود که برنامه‌ریزان بازی‌های لندن مد نظر داشتند.

آقای مک کارتی گفت که استفاده از سالن‌های موقت برای بازی‌های المپیک "بی‌سابقه" بوده است.


طراحی وب سایتفروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتیسیستم مدیریت تعمیر و نگهداریسامانه تعمیر و نگهداری PM سامانه جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم جمع آوری شناسنامه کامپیوتر سیستم مدیریت کلان IT طراحی وب سایت آزانس املاک وب سایت مشاورین املاک طراحی پورتال سازمانی سامانه تجمیع پاساژ آنلاین پاساژ مجازیجدیدترین اخبار

نام : *

پیغام : *

 
سیستم تعمیر و نگهداری بهبود - PM