دانش آی آر
معرفي اسمارت فون htc و فيسبوک در سال 2013
تعداد بازدید : 587

ما قبلا شایعات مختلفی در مورد عرضه اسمارت فون فیسبوک شنیده ایم، حتی صحبت هایی از تولید این اسمارت فون با مشارکت شرکت htc نیز به گوش می رسید. اما امروز بلومبرگ گزارش داد که که این اسمارت فون در میانه سال 2013 میلادی معرفی می شود. قبلا برنامه اصلی در این مورد، عرضه آن تا پایان سال 2012 میلادی بوده، اما همراه با درخواست htc برای کار کردن برروی پروژه ای متفاوت ، معرفی این فیسبوک فون جدید تا میانه های سال 2013 میلادی به عقب افتاد. عقب افتادن این پروژه همچنین زمان کافی را به فیسبوک می دهد تا تغییرات و توسعه بیشتری را برروی سیستم عامل این اسمارت فون جدید اعمال نماید. همه این اطلاعات و جزئیات توسط یک منبع نزدیک به این پروژه در اختیار بلومبرگ قرار گرفته است.

اما یک مشکل کوچک هنوز وجود دارد و آن این است که نه فسبوک و نه اچ تی سی هیچکدام تاکنون رسما تایید نکرده اند که این اسمارت فون را می سازند. البته شاید یکی از دلائل آن این باشد که هر دو شرکت فیسبوک و htc می خواهند که این پروژه برای مدت زمان بیشتری مخفی و سری باقی بماند. همکاری این دو شرکت با همدیگر، نام بعضی محصولات را به یاد ما می آورند مانند htc chacha و htc salsa که هر دو به نوعی با امکاناتی که داشتند بعنوان فیسبوک فون نیز شناخته می شدند، اما آنها واقعا یک دستگاه خاص و عالی نبودند.

به هر حال باید امیدوار بود که این دو شرکت تمام توان خود را برای عرضه یک محصول متفاوت و خوب در این زمینه بکار گیرند. به نظر شما یک فیسبوک فون چه ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟

ruin : امیدوارم که عقب افتادن پروژه فیسبوک فون باعث بشه تا ما در سال آینده شاهد معرفی یک اسمارت فون بسیار خوب از طرف این دو شرکت باشیم. از دید من مهمترین ویژگی این اسمارت فون می بایست تعامل بسیار خوب این دستگاه با این شبکه اجتماعی باشه، منظور راحتی کار با این شبکه اجتماعی در بیشترین حد ممکن هست.

 

تاریخ درج : 1391/05/05
منبع خبر : http://androidfa.ir
نام : شهر :