دانش آی آر
زيباترين چراغ‌قوه جهان هميشه در دسترس است!
تعداد بازدید : 590


یك محقق آمریكایی باهدف اجتناب از بروز آشوب در زمان تاریكی و جست‌وجو برای منبع روشنایی، دست به ساخت یك چراغ قوه بسیار زیبا زده كه كاربران برای نمایش آن، این وسیله را همیشه در معرض دید قرار داده و از این رو همیشه در دسترس خواهد بود.
 
به گزارش سرویس فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، «تریو»(Trioh!) مسلما یك فناوری پیشرفته كه با نیروی باد كار می‌كند نبوده، اما به ادعای گرگ هینزمان از اورگان چنین چراغ‌قوه‌هایی یك راه‌حل عالی برای كاربری روزانه در خانه است چرا كه مانند یكی از اسباب زینتی خانه محسوب می شود كه طراحی صیقلی آن باعت كاربردی‌تر شدن این چراغ‌قوه شده است.
 
این چراغ‌قوه در حقیقت از دو بخش تشكیل شده است. یك بخش خود چراغ‌قوه و دیگر پایه شارژ برقی هوشمند كه از یك سیستم شارژ قیاسی برای اجتناب از سیم‌كشی استفاده می‌كند.
 
مهمتر اینكه بخش پایه شارژ همچنین قادر به شناسایی قطع برق از منبع اصلی خود بوده در این زمان سه ال‌ای‌دی این چراغ‌قوه به طور خودكار می‌درخشند. این قابلیت برای افراد كهنسال یا با توانایی بدنی پایین كاربری زیادی دارد.
 
هینزمان اكنون به دنبال مشاركت برای تولید «ترایو» توسط سایت كیك استارتر بوده و تا كنون توانسته 90 هزار دلار سرمایه به دست بیاورد.
تاریخ درج : 1391/04/20
منبع خبر : peykeiran.com
نام : شهر :