دانش آی آر
ابداع يک کباب پز بدون دود ويژه استفاده در آپارتمان
تعداد بازدید : 2446

ابداع یک کباب پز طعم واقعی کباب را داخل فضای آپارتمان مهیا کرده بدون آنکه پس از لذت بردن از طعم از دود و شستن آن احساس ناراحتی کنید.

به گزارش خبرگزاری مهر، برای بسیاری از افراد پیک نیک رفتن و کباب درست کردن تنها محدود به ماه های گرم سال و بیرون است تا بتوانند از دور هم بودن در فضای باز لذت ببرند، اما زمانی که هوا نامساعد می شود تمام این لذت تمام شده و از بین می رود.

با ابداع یک کباب پز بدون دود آپارتمانی اکنون بسیاری از افراد می توانند در تمام فصول سال حتی در فصول سرد کباب درست کرده و در کنار هم باشند. این کباب پز گزینه هایی برای برگزاری این رویداد داخل فضای منزل را فراهم می کند.

کباب پز بدون دود المنت از سنگهای گذاخته برای ایجاد طعم سنتی کباب استفاده می کند

این کباب پز بدون دود از اجاق گازی یا الکترونیکی برای گداختن سنگهایی استفاده می کند که درون آن قرار گرفته تا طعم کبابی را به غذا منتقل کند.

سازنده این دستگاه اعتقاد دارد که این کباب پز را پیروزی انسان مدرن تلقی کرده که تمام طعم و لذت یک کباب سنتی را به روی اجاق گاز منتقل کرده است.

این کباب پز با ارتفاع قابل تنظیم روی اجاقهای برقی و گازی قابل استفاده است

ارتفاع کباب پز نسبت به سنگهای داخل آن قابل تنظیم است. کباب پز بدون دود المنت همچنین از دسته هایی برخوردار است تا بتوان این تجربه آشپزی را به طور کامل کنترل کرد.

این نوآوری از یک بخش خاص برای جمع کردن روغن غذا برخوردار است از این رو تمیز کردن آن در کنار سایر وسائل آشپزی کار دشواری نیست.

وجود محفظه ای برای جمع کردن روغن تمیزکردن این وسیله را تسهیل می کند

سنگهایی که در جریان آشپزی در این کباب پز گداخته می شوند تجربه ناب و طعم واقعی کبابهای ذغالی را تداعی می کند.

براساس اظهارات طراحان این سنگها مطمئن بوده و استفاده از آنها داخل این کباب پز بدون خطر است.

ابداع کباب پز بدون دود طعم واقعی کباب را حتی در روزهای بارانی مهیا می کند

تاریخ درج : 1391/04/05
منبع خبر : http://www.peykeiran.com
نام : شهر :